tata- problem

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

tata- problem

przez ..!.. 12 cze 2010, 20:14
Mam problem z tatą. Zaczną od tego, że dziennie wypowiada do mnie około 20 słów, dzieńdobry- to zawsze i to by było na tyle, jak jest dzień powszedni to raz na jakiś czas jak było w szkole?- dobrze- aha. On żyje w swoim świecie, czyta jakieś czwarte wymiary, ogląda discovery, praktycznie: praca-gazetka-alkohol do piwnicy (co prawda nie jest agresywny, ale widać, że jest uchlany)- gazetka- spać. Jak są jakieś imprezy to z nami nie pójdzie itd.. Dobra pomińmy te kwestie, przejdźmy do kwesti finnansowych w których się porobiło u mnie. Pomijając to, że ni dostaje kompletnie kieszonkowego (dzięki naturze, że istnieje taki człowiek jak dziadek i wujek :)), dobra,a le kit z tym dużo ludzi nie dostaje kieszonkowego, niby... Niedość, że jak chcę iść na siłownie to mi żali kasy, że dawał mi rok temu, że sam mam wyłożyć, to jeszcze mi kradnie kase! Mama sprawdzała rok temu, zniknęło mi z konta 6 koła, zbierałem przez wiele lat na samochód, nei tak jak inne dzieci, nie kupowałem plejstejszyn. Najpierw się migał, ale po naciskach przyznał się i powiedział, ze to była pożyczka. Do dzisiejszego dnia nie zobaczyłem ani grosza na koncie spłaty, nadal widnieje 1500 zł zamiast 8000 zł. Takiego właśnie mam tatę, ma mnie w dupie, a żeby jeszcze tego było mało, to mnie okradł, taka prawda, bo jak to nazwać, porzyczka bezzwrotna?
Offline
Posty
54
Dołączył(a)
01 lut 2010, 20:39

Re: tata- problem

przez miki74 12 cze 2010, 23:31
No, rzeczywiście nieciekawie się zachował Twój tata. Może spróbuj jeszcze tego. Porozmawiaj z nim i powiedz, że to były Twoje pieniądze, wziął więc nie swoje, bez zgody właściciela i że to nie była pożyczka, bo pożyczki udziela właściciel pieniędzy. Dlatego prosisz go, by je oddał. Rozłóż mu tę kwotę na raty - np. 1000/mies. Może będzie mu się trudniej wymigać od zwrotu mniejszej kwoty co miesiąc. Współczuję Ci takiego ojca. Oczywiście - konto masz już zabezpieczone przed podebraniem następnych pieniędzy, prawda?
miki74
Offline

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Przeskocz do