Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lęk , Depresja umiarkowana,niska samoocena .


technet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowy na tym forum .

Byłbym ogromnie wdzięczny jeśli

napiszecie mi Wasze porady/propozycje .

Obecnie mam 18 lat początek mojego problemu wystąpił 2-3 lata temu , nie szukałem pomocy .

Miałem nadzieje że ten problem psychiczny sam przejdzie , niestety ..3-4 lata temu

wystąpił pewien incydent , otóż wpadłem w konflikt z ludźmi którzy są niebezpieczni .

Moi Rodzice poszli z tym na policje , po niespełna paru godzinach spotkałem się z nimi na ulicy , grozili itp. za to że z tą całą sprawą tam poszedłem ( pomysł rodziców, policja nawet mi do głowy nie wpadła).

Nie przejmowałem się tym ani trochę , ( szczerze mówiąc wtedy byłem pewny siebie , wiedziałem czego chce ) żyłem spokojnie ze znajomymi . jakiś czas po konflikcie , wszyscy ci ludzie poszli do więzienia ( były wakacje ) po 3 latach kiedy opuścili więzienie , zaczęła się moja draka .

Zaczęła się w tym momencie tracić moja pewność siebie .

Zerwałem wiele kontaktów , łączących moich kumpli i tamtych groźnych typków .

Najgorsze jest to , że moi byli przyjaciele zapoznali się właśnie z osobami mojego problemu.

Przechodząc przez ulicę , gdy ich widzę patrzą w moją stronę , przechodzą przeze mnie ich myśli .

Koledzy stali się też moimi wrogami .

Odseparowałem się od codzienności . Bez przerwy nawet teraz gdy to pisze , wszystkie szmery , odgłosy , kształtują się w słowa rzucane w moją stronę , niestety słowa negatywne , najczęściej takie których nie chciał bym słyszeć. :silence:

Nie mogę przejść spokojnie przez ulicę , bo aż strach mnie paraliżuje gdy ich widzę . Nie boję się brutalnego zwarcia , tylko skrzywdzenie mojej dumy , która i tak jest od paru lat rozszarpana .

Obecnie pracuje na komputerze , uczę się dalej w technikum geodezyjnym .

Problemy psychiczne mam na każdym miejscu , przy każdej czynności poza domem .

Przede wszystkim strach , przygnębienie , samotność , niska samoocena .

Ostatnio lekarz też stwierdził że mam chorobę umiarkowanej depresji .

Moim jedynym przyjacielem jest samotność,zemsta i chęć krzywdy tego którego mnie w ta samotność "wsadził" .

Z góry dzięki za Odpowiedź

 

-- 27 lip 2012, 17:02 --

 

Dopisuje :

Czuje się obserwowany, w swoim pokoju gdy leżę w łóżku , pracuje przed komputerem. Słyszę i obawiam się wrogów .Takie dziwne uczucie , boję się chodzić jak jest ciemno po ulicy , ale z drugiej strony podnieca mnie myśl że jeśli spotkam 1-2 osoby wrogie to mogę coś "zrobić" ewentualnie powiedzieć co mnie uspokoi i zadowoli .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×