Skocz do zawartości
Nerwica.com

Halucynoidy


Gość jantarek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy halucynoidy są wyłącznie objawem padaczki oraz guza mózgu?! Bez przerwy czuję jakieś zapachy które mnie już denerwują, widzę błyski przez oczami(fotopsje), często podłoga faluje lub się trzęsie. Zaczęły się pojawiać przytłumione głosy lub czasem muzyka.

 

Nie wiem czy mam się bać czy to może fiksum dyrdum które będzie zaleczone psychotropami i neuroleptykami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy halucynoidy są wyłącznie objawem padaczki oraz guza mózgu?! Bez przerwy czuję jakieś zapachy które mnie już denerwują, widzę błyski przez oczami(fotopsje), często podłoga faluje lub się trzęsie. Zaczęły się pojawiać przytłumione głosy lub czasem muzyka.
To co opisujesz to typowe reakcje umyslu na ciagle sleczenie przed kompem i wyszukiwanie w sieci info o raku, czerniaku, szpiczaku, nerwowym prądzie, swądzie i trądzie, o padaczce, sraczce, zezie i swierzbie, o guzach, (jak arbuzach), nowotworach i z kosmosu potworach, o schizofrenii, manii, apatii i socjopatii.. Im wiecej pomyslow tym bardziej zaczynam dostrzegac.. inventorie .. Bez kitu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×