Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwne odczuwania świata, depresja,nerwica,jakas schiza???


bvb25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od 11 miesięcy mam nerwice. Mam objawy somatyczne typu pijany wzrok, snieg optyczny, nadwrażliwość na światło, koncentracja i pamięc do dupy, kołatania serca czasem lęki itp. Myślałem, że te objawy są najgorszę ale kilka tygodni temu psychiatra przepisała mi lek doxepin który miałem stopniowo zacząć zażywać aż do dawki 10mg 1-1-1. Zdziwiłem się, że po jednej tabletce poczułem sie fatalnie no ale stwierdziłem, że trzeba przestrzymać te skutki uboczne. Wytrzymałem tak 3 tyg ale było tylko gorzej więc stopniowo go odstawiłem. Dzisiaj mija 2 tydzień jak go nie zażywam, a czuje takie dziwne wręcz straszne uczucie jakby ten świat był jakis inny obcy, niby widze to samo miasto dom, ale czuje sie strasznie obco i źle psychicznie coś jak w koszmarze. Najbardziej nasila mi się to wieczorami wtedy nie mogę znalesc sobie miejsca bo wszędzie czuje się obco i nie swojo. Dodam, że odechciało mi się żyć bo zaczynam popadac w jakies paranoje na ten temat, że mi ten lek uszkodził mózg i teraz będe tak świat odbierał:/ Miało Ktos coś takiego podobnego po odstawieniu leków?

p.s. odrazu pisze, że to chyba nie jest derealizacja bo nie czuję sie odrealniony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pociesze Cie . 2.5 roku jestem od odstawienia paroksetyny i w 80% postrzegam swiat takim jaki byl on przed braniem lekow. Wiec mysle ze wrocisz do siebie bo sam bylem przekonany ze lek uszkodzil mi mozg.

 

 

Parokstyne bralem 3 lata wiec swoje spierdolila mi w glowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oprocz psychicznego obledu to zawroty glowy, silne bole cala ciala, sztywnosc miesni, bole oczu potworne, czeste biegunki, oslabienie i spanie po 18h na dobe. Rozmazane widzenie i zatkane uszy, bole calej twarzy , obrecz wokol glowy, bezsennosc, chec zgladzenia siebie , fobia spoleczna zwiekszona do tego stopnia ze trzeslem sie jak moi rodzice wchodzili do domu. Naprawde bylo ciezkie a wszystkie te objawy trwaja do dzisiaj ale w znacznie,znacznie mniejszym nasileniu...pewnie za rok kolejny wszystko zaniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×