Skocz do zawartości
Nerwica.com

depresja na tle tradziku


Gość depresyjny21lat

Rekomendowane odpowiedzi

walcze 5 lat z tym, jestem pol roku po kuracji izotekiem, tradziku prawie nie mam ale mam przebarwienia i blizny i czerwona sucha cerę i nadal mam zniszczonom cere i bede mial, juz nie mam do tego sil co robic?prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałam trądzik przez ponad 10 lat i jeszcze czasami się pojawia, leki od dermatologa (tabletki i maści) pomagały chwilowo, a potem wszystko wracało. polecam zaparzyć zioła tymianku i robić sobie okłady wacikiem, mi to pomagało bardziej niż antybiotyki od dermatologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć tyle, że po 4 latach walki z tym cholerstwem wyglądam już w miarę ok ale niestety jest tak jak lekarz mi uświadamiał - nie rozwiązało to moich życiowych problemów. To tak na marginesie tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmień w głowie podejście do tego... w ogóle przestań zwracać uwagę na ten szit bo jak sam widzisz ..nic ci to nie daje; zdiagnozuj przyczynę tj jakieś podstawy ma ten syf i niema to tamto; ja pamiętam jak Roaccutan to był new shit i musiałem jeździć po niego ok 40kmXD bo był tańszyXD ostra cena jak na tamte czasy była.... ale do żeczy ,izo pomaga... zawsze; ale na ile "%" to sprawa indywidualna bardzo....

 

polecam doraźnie Duac + Acnederm

 

...jeśli u ciebie ten szit jest przewlekły i już masz all za sobą to > WELLBUTRIN ; serio mówię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×