Skocz do zawartości
Nerwica.com

Postęp? Brak samookaleczeń!


Gość neuroleptyk0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jetem nowy na forum. Okaleczałem się hmmm...trochę ponad rok. Już od ponad roku tego nie robię. Mam nadzieję, że już nigdy tego nie będę robił, bo blizny tak się rzucają w oczy, że szok. Szerokie, długie, wypukłe. Ponieważ robiłem to dość głęboko. A mam już parędziesiąt lat. Nastolatkiem nie jestem. Mam nadzieję, że już tego nigdy nie będę robił. Ale psychoza, muszę przyznać szczerze, co może wydać się dziwne... Psychoza mimo wszystko to było ciekawe doświadczenie. Adrenalina, że szok...

I przestrzegam wszystkich którzy tego nie robili jeszcze, a chcą i chodzi im to po głowie. Przyjemność z tego jest przez chwilę, a wstyd, spojrzenia ludzi na Ciebie, na blizny i pytania zadawane przez nich na które nie ma odpowiedzi, lub jest, ale i tak tego nie zrozumieją bo tego nie przeżyli, to trzeba przeżyć. Pytania bez odpowiedzi.

Pozdrawiam. 3majcie się i życzę zdrowia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich,powiedzcie mi co daje Wam to,że piszecie o swoich problemach?Broń Boże tego nie neguję(gdyby tak bylo nie logowałabym się tu),chodzi mi o to czy to faktycznie pomaga?proszę napiszcie mi tak szczerze.Pozdrawiam.

 

-- 22 lut 2011, 19:49 --

 

Witam Was wszystkich,powiedzcie mi co daje Wam to,że piszecie o swoich problemach?Broń Boże tego nie neguję(gdyby tak bylo nie logowałabym się tu),chodzi mi o to czy to faktycznie pomaga?proszę napiszcie mi tak szczerze.Pozdrawiam.

Jestem nowa,dlatego pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj się nie żalę, tylko napisałem ten post by przestrzec was przed samookaleczeniami. Ale jak ktoś ma lub miał psychozę, to może to nie być takie łatwe. To się samo dzieję, trudno to wytłumaczyć.

A niby kto Cię tutaj rozszyfruje kim jesteś, jak nie podasz miasta. Kinguń takich jak Ty jest pewnie z milion jak nie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×