Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlamana psychika "Slady"....


magma000

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Troszke sie rozpisze, gdy bylam mniejsza jakis facet obnazyl sie przede mna i to w negatywny sposob wplynelo na moja psychike...teraz wiem ze to byla to nerwica natretw mialam erotycze mysli zwiazane ze swoja mama, ale to co bylo potem i jest teraz o wiele przewyzsza tamte problemy:(chodzilam do psychologow psychiatrow biore leki...to jest pomoc na krotka mete, mam ogolnie jakis wstret do meskich narzadow plciowych , wyobrazaja mi sie rozne erotyczne zle rzeczy, albo ze ja dotykam jakiegos faceta( najczesciej jest to osoba ktora mi sie zle kojarzy z ludzi z mojego otoczenia) w miejscach intymnych a co najgorsze po tym zostaja slady( tak tez nazwalismy moja chorobe z moim chlopakiem:)) te slady po prostu czuje wiem ze to tylko mi sie wyobrazilo ze to nieprawda ale w tym miejscu czasem az mnie skora zaczyna piec....i wlasnie najgorsze sa te slady....bo wiadomo z myslami jakos moge sobie poradzic ale z tym co po nich zostaje to juz za nic nie moge sobie dac rady....i zaden psycholog mi nie potrafil pomoc:( .....i oczywiscie musze powtarzac czynnosci np przy zapalaniu wlacznika od swiatla mysl ze dotykam zlego faceta ktorego znam i musze te czynnosc powtarzac ciagle az przestanie mi sie wyobrazac....psychoza....bardzo pomogla mi moja rodzina i chlopak z ktorym czasami zartuje na ten temat:) jestem ja i moje slady:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×