Skocz do zawartości
Nerwica.com

mysli pelne napiec przyczyna nerwicy?


wieslawpas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ostatnio moje zdrowie sie nadwyrezylo. Te negatywne emocje odczuwam wowczas gdy mysle o pewnych konkretnych rzeczach.

Te emocje to po prostu napiecia, niepokoj, zaleknienie. Pokrotce histora przedstawia sie nastepujaco. Praktycznie same udreki.

Dwa niezdane egzminy na prawko, a wiec zlosc i wscieklosc bo mam samochod i nie moge nim jezdzic. Postanowilem

dorobic troche kasy o zrobilem serwis o kredytach, aby go reklamowac wysyalem reklamy na grupy i fora. Z poczatki szlo calkiem niezle, ale ostatnio skutecznosc bardzo spadla i i po prostu nie idzie - co mnie frustruje. Kolejny biznes to rozyslanie maili z ofertami do firm. Mimo ze robie to zgodnie z prawem juz dwukrotnie zablokowano mi konto. To kosztowao mnie sporo nerwow

bo calkiem niezle ten biznes szedl. Poza serwisem o kredytach i tych mailingach uruchomilem tez strone o impreazch i tutaj mimo ze wsztko jest fajnie i ladnie to zarobku nie ma zadnego. Ostatnio urchomilem mailing do firm ponownie korzystajac z serwera w USA, ale znowu boje sie ze zablokuja mi konto albo moze nawet lacze do internetu.

Mysle o tym, zeby ten serwis z imprezami zamnienic na jakis motoryzacyjny, bo wiecej reklamodawcow. Do tego dochodzi myslenie o naprawach samochodu (zawiesznie, nawiew, zderzak) oraz motocykla (nowy lancuch, naprawa i lakierowanie owiewek). Generalnie potrzbuje na to kasy z tutaj w tych moich biznesach kombinowanych zupelnie nie idzie. Kiedys psycholog mowila mi, ze problemy sa do rozwiazywania a nie do przezywania, ale nie da sie rozwiazac problemu nie myslac o nim a to generuje negatywne emocje. A jakby to tak wsztko rzucic - nie prowadzic tych stron i mailingu, sprzedac auto i motocykl to wowczas wyeliminowalbym obiekty myslenia stresowego. No to moze wowczas poczulbym sie lepiej i przeszlaby mi nerwica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakby to tak wsztko rzucic - nie prowadzic tych stron i mailingu, sprzedac auto i motocykl to wowczas wyeliminowalbym obiekty myslenia stresowego. No to moze wowczas poczulbym sie lepiej i przeszlaby mi nerwica?

myślę że to wcale nie najgorszy pomysł - ja nie mam auta i jakoś żyję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakby to tak wsztko rzucic - nie prowadzic tych stron i mailingu, sprzedac auto i motocykl to wowczas wyeliminowalbym obiekty myslenia stresowego. No to moze wowczas poczulbym sie lepiej i przeszlaby mi nerwica?

myślę że to wcale nie najgorszy pomysł - ja nie mam auta i jakoś żyję ;)

</p><div>[code] [quote][/quote][/code]</div><p>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×