Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Piję tanie wino.

 

Dobermam , jakośc alkoholu spada ,,, co kończy się kaska ? ;)

Pamietam na kacu( dawno temu ), jak juz byłem w takim stanie agonalnym po długim ciągu alkoholowym ,że rozważałem napicie się denaturatu ,,, ale i tego jakoś nie było pod ręką , a sąsiad ( co to pijał ) a mieszkał za ścianą pewnie by nie wiadomo czy miał na poratowanie .

Tak więc uważaj i kończ Wać Pan to chlanie ,,, bo za miesiąc jak dożyjesz będziesz doił fioletowe ambrozyje na kościach .

Pozdro .

PS>

Już chyba powoli czaisz ,że alkohol dzień w dzień pity - w mordę bity, staje się maga kur-ewsko nuuuudny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piję tanie wino.

 

Dobermam , jakośc alkoholu spada ,,, co kończy się kaska ? ;)

Pamietam na kacu( dawno temu ), jak juz byłem w takim stanie agonalnym po długim ciągu alkoholowym ,że rozważałem napicie się denaturatu ,,, ale i tego jakoś nie było pod ręką , a sąsiad ( co to pijał ) a mieszkał za ścianą pewnie by nie wiadomo czy miał na poratowanie .

Tak więc uważaj i kończ Wać Pan to chlanie ,,, bo za miesiąc jak dożyjesz będziesz doił fioletowe ambrozyje na kościach .

Pozdro .

PS>

Już chyba powoli czaisz ,że alkohol dzień w dzień pity - w mordę bity, staje się maga kur-ewsko nuuuudny .

No tak, kasa się kończy. Renta już dawno przepita, ale widziałem się w środę z bratem i od niego pożyczyłem trochę kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, takie znieczulanie do niczego dobrego Cie nie zaprowadzi, to ułuda lepszego samopoczucia na którką chwilę.

 

 

A ja sobie postanowiłam od dzisiaj jezdzic po miescie góra 50km/h bo to jak ostatnio jedziłam to zakrawa o głupotę i dobrze ze nikogo nie potrąciłam bo bym chyba sie pochlastała :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, takie znieczulanie do niczego dobrego Cie nie zaprowadzi, to ułuda lepszego samopoczucia na którką chwilę.

Lepsza ułuda dobrego samopoczucia na krótką chwilę, niż mieć cały czas złe samopoczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman a ja Ci proponuje cos dobrego ugotowac oczywiscie bez alkoholu. Zajmiesz sie czyms i przy okazji cos dobrego zjesz.

Nie umiem gotować. Umiem tylko zrobić jajecznicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×