Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam!


xadasx

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek chciałem się przywitać, w sumie to pewnie jak każdy nowy użytkownik niewiem specjalnie od czego zacząć.

 

Moje problemy pojawiły się w klasie maturalnej! będzie już prawie 6 lat... zaczeło się od tego iż dostałem nagłego napadu duszności i strasznego lęku, szybko przeszło więc przestałem się tym przejmować... wszystko powróciło na 2-gim roku studiów, wpadłem w taki "stan" że skończyło się na wzięciu dziekanki na uczelni i od tamtego czasu cały czas ( czasami mocniej, czasami słabiej, czasami wogole ) towarzyszą te same objawy. Lęk, wrażenie że zaraz zemdleję, fale gorąca wyszukiwanie sobie jakiś chorób które się później nie potwierdzają u lekarzy, przyśpieszone bicie serca, bezsenność ( albo czasem potrafiłbym przez kilka dni nie wychodzić z łóżka )...

ostatnio pojawiła mi się dodatkowo migrena z aurą co mnie rozłożyło już kompletnie do tego stopnia ze wogole mam ochote nie ruszać się z domu. Jak tak dalej pójdzie to strace pracę pewnie....

 

 

Z chęcią nawiązałbym kontakt z jakąś osobą z okolic katowic (ja mieszkam w bytomiu ) którą dotknął podobny problem... może być kontakt drogą elektroniczną... cokolwiek...

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum,

 

no nie za ciekawa ta Twoja sytuacja. Jak się rozejrzysz tu na forum, to znajdziesz posty wielu ludzi, którzy mają podobne objawy. Polecam Ci psychoterapię. Istnieje duża szansa na to, że zmniejszy ona uciążliwe objawy. Więc to jest pierwsza i podstawowa rada dla nowo przybyłych na to forum. ;)

 

Powodzenia w walce z nerwicą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×