Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Bydgoszcz] Bydgoszcz i okolice


Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

Tak jak większość z Was jestem w Bydgoszczy i mam zamiar podjąć leczenie. Bardzo mi pomogło czytanie waszych postów i świadomość, że nie jestem sama. Miałam parę podejść, żeby zadzwonić i się zarejestrować, ale nie mogłam się przełamać. Mam nadzieję, że w końcu mi się to uda.

Szczerze powiem, że przydałoby mi się jakieś wsparcie... Nikt z moich bliskich nie wie co się dzieje. Czytałam, że wy również wymieniacie się numerami gg. Czy ktoś z was byłby zainteresowany kontaktem ze mną? Jeżeli tak, wyślijcie wiadomość na priv, podam swój nr gg lub maila.

PS. Nie ważne czy się leczycie czy nie, czy jesteście już zdrowi czy jeszcze nie. Chciałabym po prostu z kimś o tym pogadać i wysłuchać czyiś doświadczeń. Nie ignorujcie mojej prośby, proszę.

Pozdrawiam :)

 

-- 12 paź 2013, 18:55 --

 

Ok, nikt się nie odezwał, może na tą prośbę odpowiecie :P Jak dojechać (miejskimi) do Przychodni Zdrowia Psychicznego "STAWOWA" z Błonia (lub z dworca autobusowego) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Też jestem z Bydgoszczy, mam 29 lat, depresję, nikt mnie nie rozumie i nie mam żadnego wsparcia ze strony bliskich. Uwielbiam ambitne kino i często bywam w kinie Orzeł, lubię też jeździć na rowerze i rolkach jednak zazwyczaj muszę robić wszystko sama przez co często rezygnuję. Szukam więc towarzystwa.

Leczę się na Sułkowskiego i nie jestem zadowolona z mojego psychiatry, który wypisuje mi tylko leki i nie potrafi mnie do końca wysłuchać. Moja pani psycholog jest w miarę ok, ale na kolejne 2 wizyty umawia dopiero po miesiącu, a do tego często jej nie ma i wizyty przepadają. W ciągu 3 ostatnich miesięcy miałam więc tylko jedną wizytę a kolejne 2 mam dopiero za miesiąc. Czy wszędzie tak jest?

Czy może ktoś polecić dobrego psychiatrę i terapeute, który częściej przyjmuję na NFZ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie- czy zna ktoś tą Panią? Był ktoś u niej? Cennik mnie powala co prawda, ale zwariuję czekając na nfz i szukam alternatywy

Danuta Byczyńska- http://psychiatra.bydgoszcz.eu/gabinet-lekarski/

 

-- 17 mar 2014, 17:31 --

 

I Czy Na Kurpińskiego nadal przyjmują od ręki? pojadę i przyjmą? wiem,że jest tam interwencja kryzysowa i numer telefonu podany i nie wiem czy dzwonić czy jechać ?

 

-- 23 mar 2014, 15:10 --

 

Pytanie już nie aktualne, byłam u Pani doktor myślę,że jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×