Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Bydgoszcz] Bydgoszcz i okolice


Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

Też jestem z Bydgoszczy. Od lat cierpię na depresję. Szukam pomocy na nfz, bo brak mi funduszy. 3 lata temu pomogła mi prywatnie psycholog i było dosyć dobrze po wizytach u niej, ostatnio się pogorszyło :( Myślałam o psychiatrze, najlepiej kobieta. Czy wie ktoś coś o Stawowej? Albo czy ktoś poleca inne miejsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Parę postów już na forum napisałem. Mieszkam w Bydgoszczy i mam jedno pytanie oraz "zaproszenie" :)

 

Czy ktoś z Was wie, kto/gdzie w Bydgoszczy można zapisać się na psychoterapię beha-poznaw, na fundusz? Lub, gdzie szukać kontaktu/ dojścia do może osoby? Pytam, ponieważ znalazłem tylko prywatne gabinety, lub miejsca :(

 

Druga, to chętnie z kimś chociaż popiszę - nie musimy się od razu spotykać, z osobami które mają lęki związane z tym, że się nie zaśnie, z nakręcaniem się myślami i np. wsłuchiwaniem się w bicie serca. Może ktoś sobie jakoś z tym radzi? Nie mam z kim o tym rozmawiać, poznawać te lęki i przez to pokonać/zniwelować tę lęki.

 

Czekam na priv/ lub kondel41(małpa)gmail.com

 

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam i nie moge znalezc, czy jest opcja zeby na nfz uczeszczac na psychoterapie? wurzel napisal ci ktos, podpowiedzial?o ile mi wiadomo spotkania takie musz byc przynajmniej raz w tygodniu, wiec smiem watpic, ze jest lekarz, ktor jest w stanie poswiecic pacjentowi czas 4 razy miesiecznie? chyba, ze jest to pani psycholog tuz po studiach i odrabia panszczyzne.....ludzie jak tu sie leczyc, wszyscy mowia, ze psychoterpia jest konieczna, bo leki nie rozwiazuja problemu, ale jak uzyskac taka pomoc? Koszt psychoterapii miesiecznie wychodzi 400 zl, leki nawet te drozsze w okolicach 120 zl. Osoba, ktora nawet zarabia nie udzwignie takich kosztow, a trzeba pamietac ze terapia trwa conajmniej 6 miesiecy. Latwiej na pewno jest osobie pracujacej i mieszkajacej u rodzicow, jednak osobie z innego miasta po oplacaniu mieszkania na zycie zostanie jakies 400 zl. Toretycznie mozna jakos wyzyc, ale to jest zycie od miesiaca do miesiaca w bardzo slabym standardzie. Moim zdaniem wsyscy psycholodzy powinni byc jednoczesnie psychoterapeutami, bo konsultacje psychologiczne sa czysta sciema, a psychoterapie pomagaja. Tym powinni sie trudnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawa, spacer, żeby zapomnieć, lub zrozumieć... Zapraszam kobiety z Bydgoszczy i okolic na PW. Pogadamy, spotkamy się... Jeszcze przez miesiąc będę przy granicy, po której przekroczeniu przestaje się być nastolatkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Nie wiem od czego zaczac... Coz, zawsze jakos sobie radzilam, ale ostatnio zdalam sobie sprawe, ze chyba wymiekam. Tak ogolnie jest mi zle na duszy (nie wnikajac w szczegoly). Chcialabym sie jakos z tym uporac. Kurcze, sama nie wiem co pisac ;p wiec poki co, tylko sie przywitam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytyryty, witaj. Ja co prawda nie z tych stron, ale wiem, że miło nowej osóbce jak ktoś dostrzeże jej obecność na forum ;) Nie ukrywam, że przyciągnął mnie intrygujący nick :great: Jak chcesz się zapoznać z większą ilością forumowiczów i coś więcej o sobie napisać, to możesz założyć nowy temat w dziale Witam. Pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×