Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z żoną - czy to depresja czy nerwica?


dawidp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W ostatnich 2 dnich moja żona miała objawy: płakała praktycznie z błachych powodów (płacz do tego stopnia że było słychać ze nie potrafi nawet powietrza nabrać do płuc- praktycznie się dusiła, byłą skulona, odcięta od innych, kiwała tylko główą). Dwa dni później miała podobną rzecz tylko tym razem jak zasnęła w łóżku to się zsikała podczas snu, próbując ją obudzić rozmawiało się z nią jak by była po jakiś środkach psychotropowych, narkotykach.

 

 

Jak ją ukierunkować do psychologa aby chciała tam iść??? Aktualnie ona uparcie twierdzi że jest w pełni zdrowa i nie potrzebuje psychologa - wręcz mówi ze to ja potrzebuje - zaproponowałem że pójdę nawet z nią - nie chce się zgodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawidp, 2 dni? Wiesz po 2 dniach to ani nerwicy ani depresji nie zdiagnozujesz....ja bym raczej jej podpytała co się dzieje...poza tym, skoro to twoja małżonka - to chyba wiesz co się dzieje w jej życiu, ostatnio miała jakieś problemy, stresy, dziwne sytuacje?

 

Jak takie sytuacje będą się powtarzać to zalecałabym najpierw wizytę u psychiatry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×