Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUOKSETYNA(Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna EGIS, Fluoxetin Polpharma, Fluoxetine Aurovitas/ Vitabalans, Fluxemed, Seronil)


shadow_no

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

242 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      155
    • Nie
      69
    • Zaszkodziła
      38


Rekomendowane odpowiedzi

Usunąłem tą aukcję z tymi 3 opakowaniami fluoksetyny. Czy coś grozi za odsprzedaż leków psychotropowych ? Co można z nimi zrobić ?

 

Grozi za to zgodnie z prawem kara do 2 lat pozbawienia wolności. Regulamin allegro, tak samo regulamin naszego forum zabrania tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,jestem tu nowa.Przyłączam się do osób łykających Seronil. Łykam od czwartku 20 mg, do tego Hydroxyzinum 10 mg na noc. Liczę,że wrócę do normalności chociaż wiem,że to dopiero początek mojego leczenia.Pozdrawiam :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tutaj próbował małych dawek fluoksetyny 2,5 - 5mg ? Czytałem na zagranicznych forach, że wielu osobom taka mała dawka przynosi ulgę, a pewna część potrzebuje dawek terapeutycznych rzędu 20mg, żeby przyniosły efekt. Wydaje mi się że przy takiej małej dawce, działania na wychwyt serotoniny nie jest tak duże, a przy małej dawce większą rolę odgrywa antagonizm receptora 5HT2c = zwiększanie dopaminy i noradrenaliny w PFC.

 

Czy połączenie 2,5-5mg z niewielkimi dawkami Buspironu może być sensowne. Mam na myśli efekt przeciwdepresyjny i antylękowy?

 

Dark Passenger? Miko84? I inni receptorowi specjaliści ? ;)

 

PS: Czy da się adresować posty do konkretnych użytkowników, czy to tylko kolorki ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tutaj próbował małych dawek fluoksetyny 2,5 - 5mg ? Czytałem na zagranicznych forach, że wielu osobom taka mała dawka przynosi ulgę, a pewna część potrzebuje dawek terapeutycznych rzędu 20mg, żeby przyniosły efekt. Wydaje mi się że przy takiej małej dawce, działania na wychwyt serotoniny nie jest tak duże, a przy małej dawce większą rolę odgrywa antagonizm receptora 5HT2c = zwiększanie dopaminy i noradrenaliny w PFC.

 

Czy połączenie 2,5-5mg z niewielkimi dawkami Buspironu może być sensowne. Mam na myśli efekt przeciwdepresyjny i antylękowy?

 

Dark Passenger? Miko84? I inni receptorowi specjaliści ? ;)

 

PS: Czy da się adresować posty do konkretnych użytkowników, czy to tylko kolorki ? :)

czytałem podobne rzeczy właśnie na zagranicznych forach , koleś puki brał małe dawki fluo 5mg miał libido, jak odstawił to zanikło , postanowił brać 2,5 do 5 mg fluo właśnie dla anatagonizmu 5ht2c , libodo wróciło do normy , masz 100 % racji że przy mniejszych dawkach takich znikomych jak 2,5 do 5 mg odgrywa rolę dużo antagonizm 5ht2c a przez to zwiększa się uwalnianie dopaminy i NA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×