Skocz do zawartości
Nerwica.com

Odstawienie leku


Thomson1

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam nadzieje że żaden moderator mnie nie skrzyczy że odrazy nowy temat zakładam :P

 

może zacznę od tego że opisze swoja dolegliwość gdzieś zaczęło się w kwietniu kiedy udałem się do doktora i stwierdził u mnie stany depresyjno lekowe i przepisał mi Xetanor . W moim życiu ciągle towarzyszył mi jakiś stres wewnętrzny niepokój który cięgle mi przeszkadzał później doszedł brak wiary we własne siły i ogólnie się posypało wszystko.

Zacząłem brać te magiczne "proszeczki" i z czasem czułem się jak bym dostałe jakieś super moce pewność siebie , dążenie do celu doprowadzały mnie do wielu sukcesów w Życiu "mogłem wszytko" świat nabrał kolorów ale zastanawiałem się czy to jestem prawdziwy ja?

Postanowiłem odstawić lek brałem go ok 7 miesięcy) jakoś po miesiącu się udało zawroty głowy mnie zabijały prawie ale udało się minęło już chyba 2 tygodnie kiedy nie biorę ani okruszka.

 

I teraz czuje się źle mam nadzieję że to może skutki odstawiania leku jestem poddenerwowany i sorry za słownictwo ale wkurwiam się z byłe powodu zaraz jakoś się zdołuje i siedzę zamknięty w sobie twarze z przeszłości ehh...

wszystko się zwala zerwałem z dziewczyna jakiś czas temu teraz samotność mnie dobija alkohol pomaga ale to będzie z deszczu pod rynnę

 

Nie chce wracać z powrotem do brania leków zastanawiam się czy to minie czy może spróbować jakiejś terapii??

Strasznie chciał bym z kimś pogadać ale nie umiem, znika człowiek z przed kilku miesięcy uśmiechnięty cieszący się każdą chwila daną mu przez los...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×