Skocz do zawartości
Nerwica.com

poszukiwany TALENT !! !! !!


Razorbladerka_

Rekomendowane odpowiedzi

Hej laski, a m oże stworzymy taka akcję poniewaz swieta Bozego Narodzenia sie zblizają coraz wiekszymi krokami a biedniejsze dziewczynki nie dostana prezentów więc może bysmy tak charytatywnie porobily pare odzóbek i umowimy sie jakos ze np wyslemy to do jakiegos domu dziecka czy nawet do jakiegos schroniska mlodziezowego...?? Co Wy na to?? Będziemy mialy zajęcie na dlugie zimne wieczory i frajde z tego, że nasze hobby komus sprawi radość... ;) Głupi pomysł???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysl bomba jestem za!!!!!tylko ja bèdè musiala wyslac moje ozdoby do ktorejs z was,a wtedy ktoras z was do domu dziecka;o rany bèdè musiala skrocic czas przebywanai na forum :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym to mysle ze jest najmniejszy kłopot :) ciesze sie, że Ci się podoba ten pomysł :D :D :D Tylko musialybysmy zdecydowac jaką placówkę wybrac... Bedzie trzeba sie rozejrzec... Jak przyjdzie wam cos do głowy, to piszcie!!! ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

Oj tam Wova od razu skrócic czas przebywania na forum... ale poźniej zobaczysz z jakim efektem!!! Dla radości młodych kobietek chyba bedzie warto cooom?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też sie podoba, świetny pomysł :smile: Z dopiskiem na kopercie - od znerwicowanych kur domowych :lol::mrgreen:

 

Też na dniach zamówię nowe koraliki, stare mi sie pokończyły i nie bardzo mam co pokazywać bo wszystko rozdane... ;)

 

p.s. Przypomniało mi sie, mam jeszcze jeden talent. W sumie miałam. Jezdziłam konno pare ładnych lat, nawet swojego konia miałam wypozyczonego na własność i trenera :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madzia, mialas wlasnego osobistego trenera?? A młody i przystojny jakiś?? ;)

 

Były facet mojej mamy z młodości :mrgreen: Ale wtedy mój, osobisty :mrgreen: heh Nawet przystojny, tylko stary bo kolo 40-stki.

 

Ogólnie faceta sobie lepiej w stajni nie szukać, śmierdzą ;):lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też raz byłam z takim 13lat starszym, jednak wolę jak facet jest ode mnie tylko trochę starszy, jak np teraz- 4lata ;)

 

Konik był tylko wypożyczony, płaciłam 400zł miesięcznie za konia tzn ze on stał w tej swojej stajni, karmili go, a ja go brałam tylko na trening. Potem, jak przestałam jeżdzic to poprostu nadal 'służył' do jazdy, ale już innym ludziom. Zanim go wypożyczyłam to byłam w kilku innych stadninach, ale w końcu nadszedł taki etap że chciałam mieć trenera i zabrać sie za zawody itd Sama nie mam pojęcia dlaczego przestałam jezdzic... Poprostu z dnia na dzień. Teraz załuję, ale cóż... Ciągle sie zbieram żeby znów zacząc, ale narazie mnie nie stać na to finansowo (to jest hobby które wyjątkowo skutecznie portfel oczyszcza ;) ). Mam nawet jedno zdjęcie, jakość tragiczna bo zrobione foto ze zdjęcia, w dodatku aparatem z laptopa. No, ale potwierdza ze nie klamie :mrgreen:

Na zdjęciu jestem ja jak mialam 12lat i mój koń, Izyda.

wudka.jpg.f04decfc0258368b9868c7aec1f427d5.jpg

wuu.jpg.fc6d25ad1e4b095a178f1f3e1de462b8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no w sumie to nie za bardzo widac, że na tym zdjęciu to Ty jestes hehe ale wierze ze tak :)

 

No to faktycznie kosztowne troszke to hobby.... ale tak to niestety jest, ze jak jest młodziutkim, to czasem rezygnuje sie z fajnych rzeczy dla tzw czasu wolnego zeby moc np latac po podworku... tak ja zrezygnowalam z gry na pianinie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? I długo grałaś czy tylko taka chwilowa fascynacja? :smile:

Właśnie dzieciaki (no ja w sumie jezdzilam jak mialam 11-15lat) to tak mają, że wezmą sie za cos a potem zostawią... Dopiero potem człowiek żałuje, bo może już bym coś osiągneła do tego czasu gdybym nie rezygnowala....

Na zdjeciach jestem ja :mrgreen: Ale jakość tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaa, grałam od pierwszej klasy podstawówki przez pięć lat... Mama bardzo chciala, żebym uczyla sie grac bo to bylo jej marzenie ale nie bylo ją na to stac... heh tak sie kończa takie sytuacje, że pozniej dziecko rezygnuje by udowodnic rodzicom ze nie jestesmy nimi!!!... niestety.. a szkoda, bo lubilam geac, ale uczylo mi sie ciezko a uczylam sie i w szkole i prywatnie... pozniej juz nie chcialam przyznawac sie matce, ze zaluje ze nie chcialam dalej sie uczyc bo calkiem niezle mi to wychodzilo i w jakichs tam konkursach bralam udzial i wystepach (dla mnie tak niesmialej to byl KOSZMAR jakis!!) no i wzięlam się za granie na flecie (bez zkojarzeń :P) no i śpiewanie... a śpiewałam od 5klasy podstawowki do prawie końca liceum, ale pozniej choroba mi juz na to nie pozwolila... znyt silne byly wszystkie leki.... :( Chcialabym bardzo wrócić do śpiewania, ale juz jest za pozno..... ehhh

 

[Dodane po edycji:]

 

Madzia, śliczny avatar!! Boże, kobieto jaka Ty piękna jesteś.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razorbladerko- dzięki, ale to nie moja zasługa ;)

Na odnowienie talentów nigdy za pozno nie jest! Spiewanie przeciez nie kosztuje, i napewno mozna jakies bezplatne warsztaty znalesc w Gdansku ! Z grania szkoda ze zrezygnowalas, ale tez mozesz to odnowic, wystarczy chciec :smile: I napewno byloby taniej niz z konmi. A z tym fletem to bez kitu mi sie skojarzylo od razu jak napisalas :mrgreen: Przypomnial mi sie pewien obrazek, wrzuce go Wam ale potem usune bo jest wulgany ale tez ma z fletem doczynienia :oops::mrgreen: Mam nadzieje ze moderator mnie nie zabije :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wywalam obrazek, kto nie zobaczyl ma pecha :mrgreen::P

 

Ja znam kilka placowek, ale nie chce wybierac bo ogolnie mam uraz do domow dziecka. Kiedys jedna taka z domu dziecka mi faceta odbila, a wiem ze chodzilo jej tylko o jego kase i cos mi na psychice zostalo :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... w Gdańsku jest taki super chór młodziezowy gospel, ale ja sie do niego nie nadaje.. troche tam spiewalam, ale tamci ludzie mają niesamowite głosy, nie to co ja, a gra na kazdym instrumencie sporo kosztuje... marzyłam tez o gitarze... perkusji... ale to jak dla mnie zbyt wysokie koszta pomimo wszystko nie wspomne juz o jakichs lekcjach...

 

A zdjęcia chyba nie bedziesz musiala usuwac bo jesli moderator sam jest zboczony to daje forumowiczom taki tez przykład ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Ja również chętnie przyłącze się do akcji. Placówek takich jest mnóstwo w całej Polsce. W ośrodkach dla trudnej młodzieży, często dziewczyny mają zajęcia przed świętami i robią np. kartki świąteczne czy kolczyki i wystawiają na kiermaszach. Co do Domów Dziecka to bardziej przydałyby się chyba maskotki lub ubranka, niemniej jednak kolczyki są super prezentami :D

Pozdrawiam,

GreenEye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×