Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Bezczelna to jest Twoja postawa bezmyślnego zomowca i zagrywki w postaci wrzucania do zamknięte kosza wątku ze swoim ostatnim postem z czapy, moje wg Ciebie bezczelne posty to w 99% posty do osób, które mają wystarczająco dystansu do siebie i inteligencji żeby zrozumieli i jak chcesz za nich decydować to przejawiasz też brak szacunku do nich, to są fakty, w dodatku post zwrotny do mnie jest najczęściej równie bezczelny wg Twojej skali i jedynym logicznym rozw. jest prośba o złagodzenie języka a nie wchodzenie w nie swoje sprawy, i weź już zastosuj ten regulamin forum skoro masz podstawy, dobrze wiem, że ogromnie wyolbrzymiłaś liczbę 'moich ofiar', a nie miej sobie obowiązków żadnych jako moderator względem zwykłych userów, powodzenia z takim podejściem.

Niestety, ale nieomylny nie jesteś, nie będę tłumaczyła się kto z moderacji wrzucił posty do kosza to raz, a dwa... zapomniałeś najwyraźniej o specyfice tego forum. Wielokrotnie zostałeś poproszony o kulturę słowa, która obowiązuje na Forum wszystkich bez wyjątku.

Ostatni raz napiszę... reaguję na posty Osób, które poczuły się dotknięte Twoimi odzywkami i epitetami kierowanymi w Ich stronę. Jedyną Osobą, która cokolwiek wyolbrzymia... jesteś Ty. Nie potrafisz dostosować się do próśb snując domysły na temat liczby Twoich ofiar.

Moje podejście od Twojego dzieli przepaść. Jeśli się Tobie wydaje, ze będziesz Tu traktowany na specjalnych warunkach, to jesteś w błędzie.

Proszę... skończ z dziecinnym przekonaniem, że musisz mieć ostatnie zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snując domysły na temat liczby Twoich ofiar.

 

:D

z całym szacunkiem...ofiar, ale chyba losu, którym nie wykształciło się choćby szczątkowe poczucie humoru. i jednak trąci lekkim brakiem obiektywizmu, bo naprawdę nie potrzeba (?) uber sprawności intelektualnej, żeby rozróżnić niewinne żarty od hejtingu i agresji praktykowanej przez frustratów na tym forum, do której to grupy Reiben się nie zalicza

 

ranga męczennika forum dla reibena choć i tak skończył się na kilemol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może nie skończę dopóki będziesz brnąć w swoje oszczerstwa, ot taki marudny się ostatnio zrobiłem, a od zawsze miłuję sobie obiektywizm i umiejętność elementarnego czytania ze zrozumieniem.

O jakim specjalnym traktowaniu piszesz, chyba specjalne Twoje przyczepienie się do mnie, nie zarzucaj mi braku samokrytyki czy nie poddawanie się władzom forum bo zdarzyło mi się to tylko jednorazowo (ale nawet wtedy mimo, że mogłem sobie darować to nie obraziłem osoby a odnosiłem się do dolegliwości, z którą zresztą sam się zmagam). Ostatecznie nie mam najmniejszego problemu z posypaniem głowy popiołem, mam go jedynie z realizacją Twojej osobistej małej zemsty, nie pozwolę Ci na wypisywanie takich kłamstw, że kogoś personalnie obrażam na forum, mógłbym teraz napisać, że to Ty nie jesteś nieomylna a koniecznie chcesz stanowić jednoosobowy sąd. Gdzie masz te konkretne osoby obrażone przez chama Reibena, nie widzę ich tu, a tak...to zapewne ZupaPomidorowa, za którą zabrałaś głos- przeproszę ją na pw bo na pewno przecież nie skłamałaś w jej sprawie i hmm...Pani A.,cóż, tu komentarz zbędny.

Ja niby wyolbrzymiam? Masz jeszcze więcej takich taktyk odwracania kota ogonem? Wcale nie chcę mieć ostatniego zdania ale nic na to nie poradzę, więc teraz powtórz swoje brednie żeby było tak jak trzeba, tylko postaraj się nie dokładać już kolejnych.

 

-- 27 mar 2015, 10:11 --

 

reaguję na posty Osób

kurczę blade, wszechświaty równoległe faktycznie istnieją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z całym szacunkiem...ofiar, ale chyba losu, którym nie wykształciło się choćby szczątkowe poczucie humoru. i jednak trąci lekkim brakiem obiektywizmu, bo naprawdę nie potrzeba (?) uber sprawności intelektualnej, żeby rozróżnić niewinne żarty od hejtingu i agresji praktykowanej przez frustratów na tym forum, do której to grupy Reiben się nie zalicza

No ale tacy są i nic na to nie poradzisz a skoro jest osoba, która może nie zrozumieć żartu i poczuć sie urażona to po co rzucać głupimi tekstami? I teraz pytam serio - po co głupio żartować z kogoś?

Nie chcę bronić Moderacji ani *Moniki*, bo też uważam, że czasem brak im obiektywizmu co zresztą raz napisałam ale weźcie też pod uwagę, że funkcja Moderatora jest dosyć niewdzięczna i jesli User zgłasza alert bo ta osoba poczuła się urażona to (nawet mając samemu dystans do tej sytuacji) chcąc nie chcąc trzeba zareagować. Więc nie patrzcie tak wąskotorowo i postawcie się też w sytuacji Moderatora zamiast tylko osądzać. Reiben, a Ty może nabierz trochę dystansu bo niby się nie "spinasz" ale dyskusja ciągle wrze ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, dystans do siebie a kłamstwo/brak obiektywności/nieumiejętność zidentyfikowania osobistej obrazy to zupełnie różne rzeczy, dystansem mógłbym obdzielić tu sporą rzeszę osób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inni użytkownicy mają własne rozumy i opinie a forum to nie folwark jednej osoby i tych KILKU z kompletnym brakiem dystansu do siebie, chorobliwie przewrażliwionych, zaburzenia zaburzeniami a forum to forum, czasem nie chce mi się tańczyć jak ktoś próbuje mi zagrać taką gównianą melodię, za głupie żarty pokrzywdzonych przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, ale po co się spinać. Tak było, jest i będzie i doskonale o tym wiesz więc po co niepotrzebnie dyskutować skoro i tak do niczego to nie prowadzi ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, tak źle i tak niedobrze - zawsze ktoś poczuje się "dotknięty". Jesli moderator oleje zgłoszenie to osoba, która to zrobiła poczuje się urażona, jak zareaguje to z kolei osoba oskarżona - tak czy siak ktoś "oberwie' - padło akurat na Ciebie, innym razem na kogoś innego a przyszłości jeszcze ktoś dostanie. Co zrobić - life ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, jasne, sam pisałem o swojej chamskiej niesubordynacji z gatunku 'pocałujcie mnie wszyscy w d', nie pierwszy ja i nie ostatni, był kosz, był, za słusznego ost też bym nie płakał, ale...

Reiben, Skarżą się userzy i mają pretensje, że ich obrażasz. Możesz zmienić swoje zachowanie w stosunku do nich?

gdy ktoś się wobec mnie absurdalnie nakręca i w końcu stosuje taką brudną informację podczas gdy biję się pierś i sprawdzam swoje posty, i w rzeczywistości ze wszystkich ostatnich, o które są pretensje okazuje się, że faktycznie tylko jeden był, mimo zupełnego braku takiej intencji, osobistą wycieczką (przeprosiłem, wyciągnąłem wnioski), a kilka pozostałych to bezoosobowe głupie żarty (osób z tematu NS nie liczę z wiadomych względów) albo wyrażanie swoich poglądów, za które jeśli kogoś boli pupa to powinien zgłosić to mamie co najwyżej, to czego Wy nie rozumiecie w tym, że się mogę wkur* i odpłacam później tej osobie pięknym za nadobne, bądź sobie zielony czy czerwony i stosuj swoje środki przymusu ale swoje zdanie na ten temat wyrażę czy Ci się to podoba czy nie, bo takie mam prawo, dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niefajnie tak wyrywać z kontekstu i zmieniać całkowicie brzmienie, komedia (pierwsze cytowanie), próbowałem wyjaśnić o co wyłącznie mi chodzi, że jak to piszesz 'przepycham się' tu podczas gdy normalnie bym pokornie przyjął do wiadomości, cóż nie udało się, kompletnie nie zrozumiałaś albo celowo to zignorowałaś... to co piszesz o użytkownikach i jakichś utarczkach i daniu się ponieść emocjom to już w ogóle absurd, ewentualna kropla w morzu, pozostaje zastanowić się czy tak na serio czy zemsta jest słodka.

 

-- 27 mar 2015, 17:43 --

 

Usuń jak przeczytasz, nie mam żadnej potrzeby ostatniego słowa, jedynie odp na nieprawdę

 

-- 27 mar 2015, 17:57 --

 

'pięknym za nadobne' moderatorce a nie użytkownikom, gdzie Ty w ogóle widziałaś żebym w kogoś wulgaryzmami rzucał, kilka razy schodziłem z drogi, np. Nihilowi, to jest naprawdę kiepski żart co piszesz, definitywny koniec z mojej str na cały ten temat

 

-- 27 mar 2015, 17:58 --

 

Niefajnie tak wyrywać z kontekstu i zmieniać całkowicie brzmienie, komedia (pierwsze cytowanie), próbowałem wyjaśnić o co wyłącznie mi chodzi, że jak to piszesz 'przepycham się' tu podczas gdy normalnie bym pokornie przyjął do wiadomości, cóż nie udało się, kompletnie nie zrozumiałaś albo celowo to zignorowałaś... to co piszesz o użytkownikach i jakichś utarczkach i daniu się ponieść emocjom to już w ogóle absurd, ewentualna kropla w morzu, pozostaje zastanowić się czy tak na serio czy zemsta jest słodka.

 

-- 27 mar 2015, 17:43 --

 

Usuń jak przeczytasz, nie mam żadnej potrzeby ostatniego słowa, jedynie odp na nieprawdę

 

-- 27 mar 2015, 17:57 --

 

'pięknym za nadobne' moderatorce a nie użytkownikom za zastosowaną przez nią zagrywkę poniżej pasa, gdzie Ty w ogóle widziałaś żebym w kogoś wulgaryzmami rzucał, kilka razy schodziłem z drogi, np. Nihilowi, to jest naprawdę kiepski żart co piszesz, definitywny koniec z mojej str na cały ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca jestem w temacie, ale wydaje mi się, że niektórzy są przewrażliwieni na swoim punkcie. Przecież nikt nie ma tu na celu kogokolwiek atakować, a tym bardziej obrażać. "Loża szyderców" znajdzie się w każdym miejscu i to jest normalne. :mrgreen: Trzeba mieć trochę dystansu, a nie wszystko brać do siebie. ;)
:great:

 

-- 27 mar 2015, 17:08 --

 

Kto jak kto ale Reiben raczej nikogo nie obraza , ma taki sposób bycia i albo sie go lubi albo nie , wiec ci którzy zaliczają sie do tej drugiej grupy , niech nie zwracają uwagi na posty reibena i wszyscy będziemy szczęśliwi...

 

:great:

 

 

I to sa najlepsze podsumowania, niektorzy to sie doszukuja wszedzie podtekstow a juz nie daj Boze wyrazic swoje obiektywne zdanie, zaraz histeria bo sie nie przytakuje. Z kolei jak brak wyzwisk tak samo jak prztykow personalnych to uwazam ze kazdy ma prawo do własnego zdania. 8)

 

-- 27 mar 2015, 17:11 --

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ja chcialabym zglosic skarge na wszystkich z syndromem kija w dupce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o chwilę ciszy...

 

Jeśli ktoś denerwuje się na literki w internecie bo ktoś coś napisał to albo jest faktycznie chory i należałoby zrzucić winę na chorobę albo jest idiotą albo jest przewrażliwiony na swoim punkcie. Nie ma innej możliwości. Takie donosy na użytkowników brzydko mi się kojarzą. Nie za bardzo rozumiem o co ta afera ale zostawcie gościa w spokoju bo nawet gdyby napisał coś niestosownego to mądry człowiek nie będzie obrażał się o ciąg literek. A nawet jeśli się chwilowo zdenerwuje bo w jego ocenie Reiben, pisze głupoty to chyba bez sensu denerwować się na głupoty, czyż nie?

 

Dziękuję za wysłuchanie a teraz ciach bajera bo nie istnieją argumenty na kontynuowanie tego bezsensownego sporu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasno napisałem wyżej o co jedynie mam zastrzeżenia a Ty Artemizja nie przeczytałaś ze zrozumieniem i źle zacytowałaś (ale nie omieszkałaś za to wtrącić o inteligencji wcześniej), i wciąż tego nie zrobiłaś, to jak nie atak to .... Super, że zebrałaś te cytaty z x czasu i sama pokazałaś, że poza pierwszym (zresztą też nie kierowałem tego do tej osoby tylko w nieodpowiedni sposób określiłem jego dolegliwość (i swoją) ale niech będzie) reszta:

1) nie jest skierowana osobiście do żadnego usera

2) wymiana wulgarnych żartów z userami: buka, hobbyturysta, hooain...zgłosił ktoś z nich obrazę? ich co brzydsze odpowiedzi też zacytujesz?

Jak to ma się teraz do słów moderatorki Moniki o wielu obrażonych przeze mnie użytkownikach przez osobiste zniewagi? Nie będę tolerował takiego pomówienia i tyle.

Nie neguję upomnień za wulgaryzmy, przyjmuję zwróconą mi uwagę (poza tym 1 wygłupem- który raz to piszę?!), ostrzeżenie można było dawać, tyle czasu i powodów było, i wcale bym nie miał pretensji za takowe ale dziwnym trafem wszystko skumulowane pojawiło się teraz kiedy zupełnie nie o to chodzi, ot przypadek,

przepychasz się z Ekipą
- chciałabyś chyba, 'przepychałem' się tylko z Moniką z ww. powodu, a Tobie próbowałem wyjaśnić, powtarzając się jak kretyn bo brak elementarnej chęci z Twojej strony, nie wiem, dotarło nie dotarło, nie obchodzi mnie to już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponadto, uważasz, że Twoje zwroty typu " niedojebanie", "Kisiel to ci buka zrobił Korwin, postkomunistyczna świnia Urban zjada go na śniadanie", "no taki sandbox, w którego każdy chce ci nasrać", "wyjebcie mnie", "co do tego jebanego Lorafenu", "nie /cenzura/ właśnie a wiem bo słyszałem kiedyś rozmowę na festynie jak gospodynie domowe po 3 Piastach mówiły, że najbardziej nie lubią na jeźdźca bo to dupą trzeba ruszać samemu", "pozer w dupe jeden", "hujenna wiesz gdzie se ty tego palucha wsadź...w pupę potem w nos potem w pupę buki a potem do buzi hobbiemu hi hi hje hje hu hu",

 

jestem zniesmaczony że mój nick przytaczany jest aż 2x

 

 

 

2smiech.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telenowela , sory Reiben wiesz , ze cię uwielbiam ale błagam cię skończ juz ten temat , podajcie sobie rączki i żyjmy dalej , jak ci smutno to cię przytule do piersi , amen

 

-- 27 mar 2015, 20:25 --

 

od kar cielesnych mam hobbiego

Heszke w meszke, him, heszke w meszke, him

Ryszki szyszki, szyszki, to Król Albanii!

A myślałam , ze mnie , nie no koniec tego , odchodzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×