Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Artemizja,
BylSobieTroll, czyli tak - głosowaliśmy i klamka zapadła...możesz hasać po Forum, ale na jednym wybranym przez siebie koncie. Reszta zostanie zablokowana. Dodatkowo, przy pierwszej wpadce się pożegnamy i to już na stałe. Na stałe, czyli każde nowe konto będzie kasowane razem ze wszystkimi postami...

Poważne ultimatum ... Spoko, jak zechcę shitstormować, to zrobię to przez TORa - przy czym konsekwentnie utrzymując, że to nie ja, a jakieś randomowe murzyny z Afryki hejtują :D Dobra, tylko się zgrywam - zawieszenie broni nadal obowiązuje ;) Hmm ..., ale na tą okolicznościową dyspensę, tak coby uświadamiać głupich lewaków, że są głupimi lewakami, to mogę od czasu do czasu liczyć, co nie ? :P

 

Btw. Jak myślisz - na Nihila, czy Relatywistę wyrwę więcej forumowych borderek ? :D Ok, niech będzie "Nihil" ;) Także ten, widzimy się na nowym koncie. Bez odbioru ;)

Trolololo :D Ej, to co z tym Nihilem ? :P

Brak odpowiedzi czytelną aluzją, cobym jednak wykurwiał ? :D

 

Heh, wiem, wiem - mogłem napisać na PW i wyjaśnić sprawę, no ale przecież nie od dziś wiadomo, że jestem złakniony atencji, a dwa, że zaprzestanie sugerowania userom, jakoby Adminka i Modzi tymi przebrzydłymi, spiskowymi razwiedczykami ..., w jakimś stopniu odebrałoby mi rację bytu na Forumie, co nie ? :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil come back !!!!!!!!!! :mrgreen:

 

Zalogowałem, zalogowałem, ale z tym nowym softem ... - nie ogarniam :P Dobrze, że można zmienić na stary ;) Heh, jak mieliście tak namieszać, to już lepiej było oddać Forum we władanie Trolli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.nerwica.com/nami-tno-mi-o-seks-t39943-252.html

http://www.nerwica.com/nami-tno-mi-o-seks-t39943-252.html#p2018785

No ale, o co Ci chodzi Artemizja? Czy Ty szukasz pretekstu, żeby się mnie pozbyć z forum? ...to naprawdę możesz mi napisać wprost, żebym stąd się zmyła...

Ja i tak już o żadnym swoim problemie tutaj nie mam co pisać, bo jak podsumowała mnie kiedyś pewna osoba z forum, w tonie, że przesadzam z marudzeniem, bo moje życie prawdopodobnie nie jest bardziej udupione niż innych, więc jak widać, w zasadzie, już chyba nawet nie mam o czym pisać, bo nóż się ktoś zgorszy moim narzekaniem, albo co gorsza jakimiś poglądami, niezgodnymi z powszechnie przyjętymi "dogmatami" i znów jakiś moderator uzna, że prowadzę słowne przepychanki.

A takie sztuczki, z wyciąganiem niby kontrowersyjnych postów sprzed kilku tygodni, to naprawdę możesz sobie darować- jak mówię-nie ma takiej potrzeby, bo wystarczy napisać wprost i mnie tu więcej nie uświadczysz, także możesz walić śmiało, bez podchodów.

Szkoda tylko, że postów w których mnie na tym forum, nieraz wprost obrażano, wyzywając od takich, czy owakich, żaden moderator nie widział..Ale wiem! znam to, przecież żaden moderator nie śpi na forum i dlatego mają oni czas wyszukiwać pseudokontrowersyjne dyskusje w dziale dyskusji, sprzed kilku tygodni i mi je wypominać, ale faktycznie obraźliwych postów na bieżąco nie są w stanie wyłapać... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, Twoja odpowiedź pogorszyła mój i tak słaby stan psychiczny, dlatego nie odniosę się nawet do tego co napisałaś( pomimo, że miałabym co Ci napisać..), żeby nie było jeszcze gorzej...

 

Zadam natomiast jedno pytanie, odnośnie nowości regulaminu: Jak sobie wyobrażasz/cie istnienie forum dyskusyjnego, bez możliwości prowadzenia przepychanek słownych czyli dyskusji? Po co w ogóle forum, skoro wszyscy mają się ze wszystkimi zgadzać, bo jeśli ktoś się z kimś nie zgadza, to przecież mod zawsze może uznać to, za prowadzenie przepychanek słownych... nie mówię tu oczywiście o jakimś skrajnym czepialstwie, czy offtopach, a zwłaszcza chamskim ad personam, jakie tu na forum też się trafiają, ale kurde zakazywać jakichkolwiek sprzeczek? to po co w ogóle forum? jeszcze tydzień temu myślałam, że to najfajniejsze forum na jakim kiedykolwiek byłam, a po ostatnich zmianach , myślę głównie o tym, żeby sobie pójść stąd w cholerę, bo jakoś nie wyobrażam sobie ani pisania o sobie, bo jeszcze ktoś uzna, że prowokuję kontrowersjami o sobie kłótnie, ani nawet prowadzić żadnych rozmów i dyskusji, w tej cenzurze, bo jak pisać z lękiem, że każdy mój post może być odebrany jako prowokacja, czy wreszcie może stać się polem do dyskusji dla innych osób, za co beknę przecież ja.

Wiem jedno - nie potrzebuję forum, na którym strach cokolwiek napisać.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ego, troszkę na wyrost ten Twój post. Niepotrzebnie snujesz domysły i lękasz się. Pisz jak pisałaś dotychczas. Tak jak napisała wyżej koleżanka Candy14 dyskusja, a pseudo-dyskusja to dwie różne sprawy.

Nie bój się, jesteśmy obiektywni, żeby móc stwierdzić kto zawinił w danym wątku i kto jest powodem i głównym prowodyrem chamskich sprzeczek.

To Forum to nie Poletko do wyrzucania swoich frustracji na inne osoby, przykro mi.

Wątpię, że na którymkolwiek forum ktoś z Ekipy pozwoli sobie na wszechobecny rozgardiasz, trollowanie i rzeczowe traktowanie innych.

Komu nie podoba się konwersowanie z zachowaniem kultury słowa, niech poszuka sobie innego miejsca gdzie może wyżyć się na innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, no w pewnym sensie tak jest, bo dyskusja jest tam gdzie jedna osoba mówi "a", a druga mówi "b" i każdy chce przeforsować swoje zdanie( oby przy użyciu argumentów ;) ), czyli inaczej mówiąc, usiłuje "przepchnąć" swoją rację. Jeśli nie ma próby forsowania, przepychania, to nie mamy jeszcze do czynienia z dyskusją, tylko z wymianą zdań , że każdy wyraża swoje zdanie, ale bez próby przekonywania innych do swojego punktu widzenia, czy wyciągania jakiegoś konsensusu, po czym każdy idzie w swoją stronę. Przynajmniej ja tak to widzę.

 

*Monika*, jak tak, to spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×