Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy scrat powienien być moderatorem?


seweryn52

Rekomendowane odpowiedzi

seweryn52, ale wyrażenie zdania to nie propagowanie naszym konstytucyjnym prawem jest to ,że możemy mieć skrajne zdania na różne tematy oczywiście jeśli One nie godzą w drugą osobę piszesz o faszyzmie narzucanie komuś siłą swojego zdania to jeden z argumentów tej odmiany rządów ,władzy a widzę ,że starasz się narzucić własne zdanie ;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie również to, że wypowiadają się osoby nie mające żadnej kompetencji oraz wiedzy na temat powyższych środków oraz skutków zażywania.

Jakie kompetencje trzeba posiadać aby móc wypowiadać się na temat który zapoczątkowałeś?

ale osoby propagujące takie rzeczy jak narkotyki, faszyzm, agresję itp nie powinny być na stanowiskach

"Nie powinny" nie równa się "nie mogą". To jest Twoje zdanie. Scrat jest dobrym moderatorem i dobrym człowiekiem, jeżeli chcesz aby na forum ludzie znajdowali pomoc (bo rozumiem, że taki cel przyświecał Ci zakładając ten temat) - usunięcie scrata z roli moderatora nie było by rozsądne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrażając pozytywnie swoje zdanie na temat np. narkotyków automatycznie propaguje się je. A już szczególnie jak podaje się dodatkowo linki do stron o takiej tematyce.

 

Jestem neuropsychiatrą zajmujący się w większości przypadkami uzależnień a Ty linka kim jesteś?

 

[*EDIT*]

 

Dziwi mnie również to, że wypowiadają się osoby nie mające żadnej kompetencji oraz wiedzy na temat powyższych środków oraz skutków zażywania.

Jakie kompetencje trzeba posiadać aby móc wypowiadać się na temat który zapoczątkowałeś

Rozległą wiedzę z zakresu narkotyków, działań biochemicznych itp., bo później można przeczytać głupoty w stylu "dopalacze to nie są narkotyki.......lo legalne substancje pobudzające...."

 

"Nie powinny" nie równa się "nie mogą". To jest Twoje zdanie. Scrat jest dobrym moderatorem i dobrym człowiekiem, jeżeli chcesz aby na forum ludzie znajdowali pomoc (bo rozumiem, że taki cel przyświecał Ci zakładając ten temat) - usunięcie scrata z roli moderatora nie było by rozsądne.

Jedynie co to dziwi mnie podejście moderatorów ślepo broniących przekonań tego Pana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo to super, ze jesteś neuropsychiatrą...naprawdę teraz mamy już eksperta na forum....to dziwne, że akurat wybrałeś sobie tak denny temat do wypowiedzi bo jako lekarz możesz pomóc tu wielu innym osobom zamiat zajmowac się takimi pierdołami.

 

Poza tym to jest forum a nie ministerstwo obrony narodowej, a pozycja moderatora to umowna funkcja a nie fotel prezydenta............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś pozytywnie się wypowiada o narkotykach automatycznie je popiera:)

Jeśli osoby mogą się wypowiadać pozytywnie na temat legalizacji zachowań pedofilskich na swoich blogach to czy takie osoby mają miejsce jako moderator tego forum?

 

linka565 gratuluję kolejnego ciekawego postu, powiedz skarbie ile masz lat? 10, 13?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seweryn52, jejku jesteś Lekarzem i to jeszcze psychiatrą a prowadzenie konstruktywnego dialogu tak trudno Ci idzie widzisz tylko własne argumenty wiec co mogę powiedzieć czasami takie zachowanie szkodzi bardziej niż nie jedna wypowiedź własnej opinii meritum sprawy widzę ,że już oddaliło się od rozmowy ja Pozdrawiam i kończę jak ,że przemiłą dyskusje która nic nie wniosła do pomocy w zwalczaniu tych przypadłości .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka565 gratuluję kolejnego ciekawego postu

Dziękuję bardzo.

 

Nie życzę sobie odzywek per "skarbie", myślałam,że wykształceni ludzie mają wpojone zasady kultury jak widać nie.......

Co do wieku, to na szczęście nie jestem tak doświadczona przez życie jak ty..............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...na swoich blogach to czy takie osoby mają miejsce jako moderator tego forum

Z punktu widzenia administratora:

Nie mam obowiązku czytać blogów każdego z moderatorów. Dla mnie ważne jest, żeby na forum był porządek i aby wszystko było tutaj zgodne z wszelkimi normami.

Nie jestem również w stanie czytać wszystkich postów ale na tyle na ile to możliwe staram się aby na forum prawo nie było łamane. Między innymi scrat, linka656, Ridllic pomagają mi w tym. I robią to na prawdę dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ lekceważąc to, że jeden z moderatorów propaguję narkotyki w formie dopalaczy i reprezentuję to forum ( przez swoją funkcję), można by tak samo propagować inne narkotyki. Narkotyk to narkotyk obojętnie czy jest to "dopalacz" czy heroina.

Skoro tak uważasz to wyjaśnij co ma wspólnego w działaniu mieszanka ziołowa dostępna w smartshopie z heroiną.

Z przyjemnością zapoznamy się ze stanem Twojej wiedzy na temat, który sam rozpocząłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole się przyłączyć do dyskusji.Otuż mimo iż wchodze na to forum od dłuższego już czasu i niektórych tutaj naprawdę darze sympatią min. scrata którego uważam za dobrego moderatora to jestem zmuszona niestety przyznać racje sewerynowi.Ponieważ sama też jestem specjalistą choć akurat nie zajmuję się uzależnieniami z doświadczenia wiem jak duży wpływ na użytkowników może mieć wyrażanie tutaj opinii propagujących narkotyki pomimo tego ,iż zapewne są one nie celowe i prezentują jedynie indywidualną postawę do tych środków.Fakt, żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania na każdy temat również tutaj, jednak prawdą jest , że wśród osób korzystających z tego forum większość to ludzie bardzo sugestywni, desperacko szukający wszelakich sposobów na poradzenie sobie ze swoimi problemami i oto znajdują posty w których ktoś pisze , że narkotyki mu "pomogły".To może wzniecić chęć rzeczywistego sięgnięcia po takie niekonstruktywne i bardzo szkodliwe na dodatek środki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ESTER, zgadza się ale scrat nic takiego nie napisał na forum tylko na prywatnym blogu idąc za takim tokiem rozumowania to np. gdybym wstawił zdjęcie na portalu społecznościowym typu nasza klasa jak trzymam piwo w ręce ktoś tutaj wyda opinie ,że to było nie moralne i propaguję picie alkoholu :!: no ludzie popadniemy w paranoję w końcu ,poza tym fakt czasami niektórzy szukają problemów na siłę. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridllic, nic dodać nic ująć.

 

wyrażanie tutaj opinii propagujących narkotyki pomimo tego ,iż zapewne są one nie celowe i prezentują jedynie indywidualną postawę do tych środków

Scrat nie wyraził tutaj swojej opinii nt. dopalaczy. Wyraził ją w swoim prywatnym konciku w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole się przyłączyć do dyskusji.Otuż mimo iż wchodze na to forum od dłuższego już czasu i niektórych tutaj naprawdę darze sympatią min. scrata którego uważam za dobrego moderatora to jestem zmuszona niestety przyznać racje sewerynowi.Ponieważ sama też jestem specjalistą choć akurat nie zajmuję się uzależnieniami z doświadczenia wiem jak duży wpływ na użytkowników może mieć wyrażanie tutaj opinii propagujących narkotyki pomimo tego ,iż zapewne są one nie celowe i prezentują jedynie indywidualną postawę do tych środków.

czyli rozumiem,że Twoim zdaniem osoby mające problemy emocjonalne powinny mieć ograniczoną wolność wyboru, oraz dostępu do informacji, bo te mogą im zaszkodzić

czy ja dobre zrozumiałem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole się przyłączyć do dyskusji.Otuż mimo iż wchodze na to forum od dłuższego już czasu i niektórych tutaj naprawdę darze sympatią min. scrata którego uważam za dobrego moderatora to jestem zmuszona niestety przyznać racje sewerynowi.Ponieważ sama też jestem specjalistą choć akurat nie zajmuję się uzależnieniami z doświadczenia wiem jak duży wpływ na użytkowników może mieć wyrażanie tutaj opinii propagujących narkotyki pomimo tego ,iż zapewne są one nie celowe i prezentują jedynie indywidualną postawę do tych środków.

czyli rozumiem,że Twoim zdaniem osoby mające problemy emocjonalne powinny mieć ograniczoną wolność wyboru, oraz dostępu do informacji, bo te mogą im zaszkodzić

czy ja dobre zrozumiałem ?

 

Ja wcale nie miałam tego na myśli.Osoby z problemami emocjonalnymi z powodu destabilizacji psychicznej są poprostu bardziej niż inne podatne na wpływy z zewnątrz i lepiej jest dla nich jeśli nie stykają się z tego typu informacjami , ale to nie znaczy ,że nie mają mieć do nich dostępu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×