Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Korba, coś czuję, że będziesz sama tego nastroju szukać, bo wszyscy się zmyli i ja też powoli wybieram się spać. No jeszcze fajurka na dobranoc z Tobą zapalę :)

 

-- 03 lis 2011, 23:04 --

 

wiola173, no właśnie, nigdy nie możemy razem iść spać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kkurcze czesc, ja wzięłam 2 tabletki miansegenuu i niby po tym se spi a tu lipa tylko zamula, i ząb mnie boli takze moj nastrój jest nie najlepszy odrazu zaznaczam ech,ech

 

-- 03 lis 2011, 23:50 --

 

tahela,tulam wszystkich którzy mają lepiej lub gorzej i chyba sobie jakiś serialik fastastycznnyzarzucę bo moje myslenie jest ograniczone znacznie w tej chwili bólem i tabletkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze szkoda, że nie wpadłem - nie dość, że do bladego świtu zasnąć nie mogłem to jeszcze nie dotknąłem do kompa. Ehhh. Książka Kępińskiego, 2xCSI Miami, ani CSI Las Vegas nie zmuliły, Mulholland Drive n-ty raz oglądany też, jakiś kolejny film trochę, a potem leżenie bez TV. Potem blady świt i stres, że się nie wyśpię. I pobudka - myślałem, że już południe, a to 9-ta. I stresy, że za późno. No ale 9-ta - to nie tak źle, choć miało być sporo wcześniej. Sny. Znowu w kilka osób i z kimś szczególnym - odpalaiśmy mikrosilniczki na talerzu... ech... I co się nieco uspokoję to wszystko mnie wprowadza w lęk. I z powrotem nic... Ehhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×