Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Alienated, skoro "jedną z" no to nie wszytsko stracone ;)

Dune, w te jedyne już raczej nie wierzę ;). I nie chodzi tu wcale o to, że mam we krwi robienie kogoś w przysłowiowego konia. Po prostu próbuję postępować tak, jak jeszcze do niedawna postępowano ze mną... I nie ma w tym stwierdzeniu żadnego negatywnego wydźwięku. Dopóki nie czuję się w stosunku do kogoś szczególnie zobowiązany, nie staram się też zanadto stresować... W sumie wiele więcej mi nie pozostało :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated,

jest....skoro robisz cos co jeszcze niedawno raniło ciebie...

ale masz rację, słuszna to dewiza, nie angazowac sie przed czasem zanim nie sprawdzimy czy warto, bo potem boli niepotrzebnie....

a ja tylko tak palnęłam...akurat całkiem na luzie, co rzadko mi sie zdarza...ale widzę ze celnie...

 

-- 06 lis 2011, 00:55 --

 

 

dune, do takiego kowala to ja też bym się z miłą chęcią wybrała!

 

ty cos wiesz...moze łaskotkami cie zmusze do mówienia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahahahahhahahahahahahaahahhaha :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Proszę się oglądać wspaniały widok na prawdziwe amatorskie dziewczyny z drobnymi bodycurves

Prawdziwe amatorskie dziewczyny... :lol: ....z drobnymi bodycurves :lol::lol::lol:

fuck with sympatyczne fellows

Buahahahahahaha :mrgreen:

Nude i marzą o prawo człowieka przyjść i nakarmić głodne gardła samotnedziewczyny

Rude marzące o prawach człowieka przyjdą i nakarmią głodne gardła samotnych dziewczyn :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej nie ma tu nikogo, Boże jak mi się chce płakać znowu, jak wracałm z pociągu to natręctwa mi sie włączyły ,ale tylko jak szlam jak weszłam do domu to minęły, a teraz znowu mysli i tęsknota za kim, czy to sie kiedys skończy Boże .....

 

-- 07 lis 2011, 00:23 --

 

a tak pozatym co tu tak pustawo dzisiaj, mogę sobie pisać posty sama i na nie odpowiadać,znaczy się ja i moje alter ego ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×