Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

halenore,

czylli, bo mi en kwrilet lezy ajak nie kawriolet to moze iatraczek aki na upał ,wlaczy sie jak zacznie zaiwaniac to bedzie sie działo, podrzuć coś

 

-- 31 paź 2011, 23:22 --

 

jak takim wozem wylądujemy po środku zlotu wampirów za miastem to bedzie coś , głucho ,czarno,same wampiry z dlugimy zębami, i my 2 duchy w czerwonym auciku, to bedzie sie rzucacć na oko,ciemno wszędzie , głucho wszędzie co to bedzie co to będzie.....

 

-- 31 paź 2011, 23:26 --

 

Ale na czym tu polatać..? :pirate:

na telewizorze albo głośnikach :?: kurna no...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore,

no cieniutko coś własnie , ja weny dzisiaj z abardzo nie mam to siie przyznaje bez bicia a ludzie sobie poszli a le poszalec na podniebnym szlaku zawsze mozna, wielkim wozem na ksiezyć

http://www.youtube.com/watch?v=gx_OzjBlGMA

 

a miało byc tak fajnie hihi, powiedz mi heleno o co chodzi w tej piosence

 

-- 31 paź 2011, 23:40 --

 

halenore, halenore,

n brusa lee ja jestem king brus li karate mistrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W łóżku samotnie,chory jestem nerwica mnie męczy bardziej jak to jesienią..tak bywa dziś do pracy..i tak w kółko..

 

-- 02 lis 2011, 00:21 --

 

Lubie być jednak sam mam czas wtedy dla siebie co rzadko się zdarza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noopii,

Noopi jak ty chory to sie ukoj spokoojem, opatul w kolderkę, tak zeby ciepło ci było, ja cie potrzymam za reke zebyś zasnął bezpiecznie i zrobe herbatę na chorobę z miodem i zaśnij kochanie cobyś dał rade w pracy i się nie męczył a jak zasniesz to niech ci sę dobre i piękne rzeczy snią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune,

ojej brzuch boli , po moich ostatnich przezyciach to wiem co czujesz, nieciekawe uczucie, tulam snikers ,ale bym chciala teraz mieć

 

samara22, Kasiu a co u Ciebie wczoraj płakałaś i bardzo to przeżyłam ,że ci przykro było, ma nadzieje kotku ,ze lepiej dzisiaj jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też brzuch boli solidarnie,ale nic nie jadłem,jestem już po spaniu dziś godzina co tam Kasiu u Ciebie?

 

-- 02 lis 2011, 00:46 --

 

Pa Monia kolorowych snów:) zauwaźyłem Kasiu że tłumisz emocje jestes tak miła,że aż to złości a każdy sie wkurza..potem eksploduje gdzies..

 

-- 02 lis 2011, 00:48 --

 

Nie wchodze tu raczej jak jestem wkurzony a bywam ostatnio bo źle sypiam..wstrętny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune,

dobranoc Moniu, dobrze,ze nie masz takich atakow jak ja bo to okropne jest

Samrcia ja na co dzień tez sie stram tłuumić czest ,alebo w zart obracac ,ale nie da sie zawsze , poza tym prawie codziennie mam zjazd, myśle i płącze sobie

Noopuśżycze Ci nocki bez leków, tyko sie nie denerwuj bardziej a w pracy dasz radę chociaz bedziesz zmęczony, tęz lubie być sama to taki błogosławiony czas , w którym mozemy wejrzec wewnatrz własnego umysłu 0przy innych to duzo trudniejsze ,tulam w chorobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tahela ja miałbym się wyładować na Tobie?no wiesz co nikt na to nie zasługuje..ty jesteś słodka..kasia..i tutaj ludzie teź w pracy bywam wredny potem żałuje przepraszam etc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noopii,

Noop ja rozumiem Kasie ja się też rzadko złoszczę , nie u mnie żeby mnie cos porządnie wyprowadziło z równowagi to nie pamietam łatwiej we mnie wywołąć smutek,żal a dalczego mam sie wyzywać a kimś kto mnie nie skrzywdził, krzyczec jeśli mnie to nie denerwuuje, a tak zeby czuc nienawisc to chyba nawet nie umiem, chyba do nikogo nie czułam nigdy tak mi się wydaje przynajmniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale narobiłem Kasiu!nie oskarżam cię o nic!..dobrze to ujełas że nienawidzisz siebie,agresje w sobie ma każdy i gdzieś ją ładuje..Ty na siebie o tym myślałem..kaleczyłaś się etc..nie chciałem urazić..Ciebie,ale martwiłem się że tak tu nie tupniesz nogą czasem..rozumiesz?mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×