Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Mad_Scientist, no bo ja już nie mogę z Tobą flirtować :roll:

 

Michuj, bo chcę być ultra lekka :mrgreen: niczym źdźbło trawy na wietrze :mrgreen:

Kompleksy to ja mam ale dlatego że mam wymiona o rozmiarze H jak matka karmiąca :(

 

halenore, no moja mama też mnie opierdoliła że 55 kg chcę, wg niej 65 byłoby dobrze bo też mam masywny kościec ale ja tam chce tyle i nic mnie od tego nie odwiedzie... :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem, że po ssri troche apetyt na nocne krucjaty do lodowki sie zmniejszy, a tu guzik. :P

hah ja też, chyba się wybiorę na mała krucjatę :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, przed snem najlepiej jeść białko i popić sokiem z cytryny lub wziąć witaminę C

to pobudza hormon wzrostu... co prawda nie urośniesz ale można schudnąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, ja dzisiaj wykroczyłam mimo spisania ale tylko białko... mam nawet dukanowe ciasto i chlep- sama piekłam :smile: i wiem że mogę to zjeść jeśli jestem głodna... wyszły bądź co bądź 4 dietetyczne posiłki i póki co nie mam żadnych wyrzutów sumienia... zobaczy jak będzie leciała waga... może jednak się te wyrzuty pojawią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będziesz mogła posprzedawać swoją używana bielizne używaną, na allegro choda za całkiem pokaźne sumy :D

 

-- 06 lip 2011, 01:40 --

 

dobra, ja mykam papapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam kołatanie, ale nawet propranololu na to nie biorę bo to na tle nerwowym, mam nadzieję że w końcu przejdą. Włączyło mi się jeszcze "Desperado" i wszedłem na stronę Randki, rany same kobiety "nie w moim typie" (bo brzydkich kobiet nie ma, są tylko nie w czyimś typie) a te "w moim typie" nawet splunąć by na mnie nie chciały :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech, byłem wczoraj na 2ch piwkach, wróciłem, przespałem, 2 godziny pospałem, aż mnie telepało jakbym co najmniej pół litra wypił i był na kacu, uzupełnłem magnez i potas (pomidorami), wypiłem gorącą herbetę i trochę mi lepiej, ale ciągle jakoś tak się czuję nijak ; p Picie dzień po ostatniej tabletce (albo raczej 1/4 jej) parogenu nie było najlepszym pomysłem, ale przynajmniej spotkałem się z sensownymi znajomymi pogadać i pośmiać się, więc w sumie nie mam co narzekać ; )

 

Leje deszcz, chyba się przejdę na spacer.

 

-- 06 lip 2011, 03:26 --

 

es, byłem wczoraj na 2ch piwkach, wróciłem, przespałem, 2 godziny pospałem, aż mnie telepało jakbym co najmniej pół litra wypił i był na kacu, uzupełnłem magnez i potas (pomidorami), wypiłem gorącą herbetę i trochę mi lepiej, ale ciągle jakoś tak się czuję nijak ; p Picie dzień po ostatniej tabletce (albo raczej 1/4 jej) parogenu nie było najlepszym pomysłem, ale przynajmniej spotkałem się z sensownymi znajomymi pogadać i pośmiać się, więc w sumie nie mam co narzekać ; )

 

Leje deszcz, chyba się przejdę na spacer.

 

-- 06 lip 2011, 03:27 --

 

propranololu

Ja po 2ch braniach tego miałem puls 46-47, w ogóle betablokery to syf najgorszy i libido jak spada ; p

 

Łącznie byłem na betablokerach 5 dni - o 5 dni za długo ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się teraz martwię, jak mi już się wszystko uspokoi jak ja teraz z Klona zejdę - Fak, mam metodę ale pocierpieć też trzeba...

ajć

 

Ja po 1,5 miechu brania benzo miałem dziury w mózgu :mrgreen:

Przeszły po 2-3 miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×