Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra ale tak samo można napisać,że ja się będę brzydził robić minetkę bo tam jest śluz,śmierdzi moczem i w ogóle :mrgreen:

a robię to bo lubię i sprawia mi przyjemność :D partnerce chyba też :twisted:

 

No nie wiem, dla mnie to kobiecie "soki" ;) pachna ladnie i smakuja wlasnie neutralnie w doslownym tego slowa znaczeniu...:) Nie ma nawet porownania do smaku spermy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w szklanke i niech facet sam sprobuje jakiez to pysznosci oferuje kobiecie... :mrgreen: To skonczy sie dziwienie, czemu kobiety polykac nie lubia :P
no ba :mrgreen:

 

Thazek, śmierdzi moczem?? :shock: co Ty miałeś za kobiety?? :shock::shock: ja się np myję :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Objawami fiksacji oralnej, czyli zachowaniami większych dzieci i osób dorosłych, które mają prawdopodobnie swój początek w fazie oralnej może być:

- Palenie papierosów, fajki, cygara. Jest to nieświadome i symboliczne przeżywane pragnienie ssania piersi matki.

- Szczególne podniecenie w trakcie stosunku oralnego - np. fellatio. Gdy np. penis staje się substytutem piersi.

- Nadmierna skłonność do jedzenia i uzależnienia oralne: jedzenie, picie. Czynności oralne mają zdolność rozładowania napięcia libidalnego. Toteż przy niezaspokojeniu różnych potrzeb (frustracja) mogą pojawiać się zachowania oralne. Dlatego osoby w stresie lub nieszczęśliwe, samotne mogą nauczyć się wiele jeść. Jedzenie nie jest wtedy objawem przeżywania głodu.

- Obgryzanie paznokci. Pojawia się ono (podobnie jak wiele czynności oralnych) jako zachowania uspokajające, co w teorii psychoanalitycznej oznacza zachowania zmniejszające poziom napięcia psychicznego.

- Żucie gumy, dłubanie słonecznika.

- Gadulstwo."

 

Wniosek? Panie z FO powinny coś zrobić dla swoich płuc i zamiast palić strzelać fochy. :mrgreen::lol::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×