Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

antracytowa, wielcy myśliciele urodzili się jeszcze przed powstaniem kościoła ;) Problem w tym, że potem ludzie nie umieli odpowiednio skorzystać z ich mądrości, bo po prostu tego nie rozumieli. Ale ogólnie masz rację. Przypomniał mi się film "Idiokracja", może sam film nie jest rewelacyjny, ale wydaje mi się bardzo proroczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kościół nie popełniał omyłek tylko świadomie manipulował niższymi warstwami społecznymi w celu osiągnięcia korzyści majątkowych i poszerzeniu swoich wpływów. W średnowieczu urodziło się wielu wielkich myślicielów, ale skończyli na stosie za herezje.

No, to mniej więcej też uznaję za pomyłki, choć innej kategorii. Nie typu "uświadomiliśmy sobie nasz błąd", ale "nikt już na to nie poleci" ;) Ale racja, nie ten wątek.

 

Oral

Wg badań Zbigniewa Izdebskiego niemal połowa Polaków uprawiała kiedykolwiek seks oralny. Najbardziej rozpowszechniona jest ta forma seksualności w województwach mazowieckim i małopolskim, zaś najrzadziej w podlaskim. Do wytrysku do ust przyznaje się 24% badanych.

Dobre :D Nie wierzę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oral

Wg badań Zbigniewa Izdebskiego niemal połowa Polaków uprawiała kiedykolwiek seks oralny. Najbardziej rozpowszechniona jest ta forma seksualności w województwach mazowieckim i małopolskim, zaś najrzadziej w podlaskim. Do wytrysku do ust przyznaje się 24% badanych.

Tylko połowa???

 

-- 17 cze 2011, 21:57 --

 

może jestem dziwna ale ja nie chciałabym żeby mi facet kończył w ustach... :?

dlaczego? To jest przyjemne ;) zależy też od kobiety :P ale takiego orgazmu jak przy miłości francuskiej wraz z finałem w ustach to nigdy nie przeżyłem ;)

Thazek a skąd ty o tym możesz wiedzieć. Lady popieram :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie to rowniez nigdy nie podobalo... Nie mam zadnych zahamowan moralnych czy obyczajowych i czasem moge sie poswiecic, ale... ten smak ... :roll::x

Podobno zdrowe jedzenie poprawia ten smak :? tak słyszałam :mrgreen:

 

Nie tyle zdrowe, co odpowiednie dla grupy krwi, tzn. jak jedzenie się źle trawi to i potem połyk też źle smakuje, jak z trawieniem nie ma problemów to wszystko smakuje lepiej ;)

Niektórzy piszą o soku z ananasa, że niby poprawia smak, ale to raczej taki mit tylko jest, bo każdy inaczej taki sok strawi, a to co leży w sklepach na półkach to obok prawdziwego soku nawet nie stało. :P

Przynajmniej z badań tak wynika, ja tam nie wiem ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie to rowniez nigdy nie podobalo... Nie mam zadnych zahamowan moralnych czy obyczajowych i czasem moge sie poswiecic, ale... ten smak ... :roll::x

Podobno zdrowe jedzenie poprawia ten smak :? tak słyszałam :mrgreen:

 

Nie tyle zdrowe, co odpowiednie dla grupy krwi, tzn. jak jedzenie się źle trawi to i potem połyk też źle smakuje, jak z trawieniem nie ma problemów to wszystko smakuje lepiej ;)

Dokładnie, a więc Panowie do dzieła :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×