Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

No i coś widzę ,ze dzisiaj ludzie padają jak muchy szybko, ja wczoraj sie wspomogłam 5 mg Zolsany ładnie mnie uśpiło bez żadnych jazd a po 10mg miałam już lekkie jazdy, o których pisali również inni, więc wszystko to zależy od dopasowania dawki, tak by uśpiło i by firanki w pokoju nie były rozkołysane jak wierzby na wietrze a dzisiaj nie chce brać.

 

-- 22 lut 2012, 00:45 --

 

Vett, nextMatii, paradoksy,

dobranoc kochani

girl anachronism,

witaj widze ze ty dzisiaj hipo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem myśłe ,ze ja napraw e mam nie halo , mowi sie trudno i zyje sie dalej, nawet jak ciężko, jestem niedefiniowalna po prostu. :bezradny:

Angelo24,

nie mow ,ze śpisz jak byłeś taki rozhulany przed chwilą bo ja w ogole coś zasnąć nie mogę, nawet ani ani mnie się nie chce :twisted:

 

-- 22 lut 2012, 01:57 --

 

Jest ktoś czy mam spadac na serial Ziemia ostatnie starcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

girl anachronism,

fajnie ,ale mi znowu padł nastroj z powodu pamięci , kończę moja lampke wina, butelka opróżniona w sumie to na jedną lampkę tylko było wypiłam wasze zdrówko razem z Amelią 83, która gdzieś zbładziła :twisted: i teraz mam ochote znow popłakać, jak tam Twoje hipo , co Ci tam chodzi pogłówce , jakieś głupie pomysły?

 

-- 22 lut 2012, 02:14 --

 

amelia83,

papatki :comone:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petruszka30,

hej a co się stało,że Ty zła ? ja to smutna znowu ale u mnie to juz przeszło w stan chroniczny, oglądnęlam odcinek do końca Ziemi ostatnie starcie teraz mam juz następny w pogotowiu, zrobiłam sobie kisiel gorący kubek wisniowy i sie przymierzam do nocnego relaku o ile to słowo relaks moze funkcjonowac w moim stanie, od maja zjazd.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×