Skocz do zawartości
Nerwica.com

Forum pozostawione do 3 maja


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Reirei nie powiedziałam, że Ty napisałeś że to wina Shada :D:D:D

Ogólnie tak napisałam bo tak mi się wydaje.

Nie piszę do nikogo imiennie w tej kwesti poprostu myślę na głos jakby ten problem rozwiązac, aby nadal czerpac źródlo wiary do wyjścia z tej choroby bo takim źródłem było to forum dla mnie jak na niego trafiłam :D

Może wspólnie razem się nad tym zastanówmy :D:D:D

pozdrawim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

dzięki reirei za wyjaśnienia, i rady.

Propozycje stworzenia subforum wziąłem sobie do głowy, i niebawem zrobię coś w tym kierunku, aby 'weterani' mieli tutaj specjalne miejsce dla siebie.

 

Chciałbym jeszcze, abyś wytłumaczył mi co oznaczało to co napisałeś:

Cieszę się że Ty także chciałabyś żeby to forum było takie jak kiedyś, w przeciwieństwie do naszego admina niestety, który właśnie udowadnia, że jednak ma nas w dupie.

 

Ogłaszam Wam, że NIE mam Was w dupie, i NIGDY nie miałem.

 

Wiele razy podkreślałem, że to forum znaczy dla mnie bardzo dużo, wkładam w niego wiele energii i zdrowia. Dziękuję tym którzy docenili to co zrobiłem, a tym którym się tutaj nie podoba - dziękuję, i życzę powodzenia gdzieś indziej.

Bardzo smutno mi się zrobiło reirei, kiedy przeczytałem to co napisałeś, chciałbym żebyś to wiedział, i zastanowił się jeszcze raz, czy naprawde tak myślisz o mnie, i o mojej pracy. Nie wiem czy napisałeś to pod wpływem chwili, czy ciągle podrzymujesz to zdanie... Mam nadzieje, że nie.

 

Pozdrawiam,

Admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadow :D:D:D:oops:

Ja się niezmiernie ciesze że spotkałam Ciebie i wielu innych z podobną przypadłością. Tobie gratuluje pomysłu i samozaparcia bo mogę sobie wyobrazic ile trzeba poświecenia i trudu pracy by wszystko funkcjonowało zarówno od strony technicznej jak i etycznej, a wiem że borykasz się równie z chorobą, masz szkołe, jak też własne życie prywatne. To również dotyczy kolegi Drania .

:D

Ja osobiście nie czuje się wetenanem forum lecz weteranem nerwicy :?

Chcę powiedziec, że dzięki forum wiele zmieniło się u mnie w sferze myślenia na temat nerwicy poznałam naprawde osoby, któe mnie w takie myślenie wprowadziły tu wielkie podziękowania dla Dzasti, Cenedra, Roccola, Cicha woda, Agapla, Anielka, Snae, Bibi, Atrucha, i przepraszam jeżeli jeszcze kogoś nie wymieniłam :?

 

Pomóżmy sobie i Shadowi w rozwiązaniu problemu nie kłócmy się :D

pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję tym którzy docenili to co zrobiłem, a tym którym się tutaj nie podoba - dziękuję, i życzę powodzenia gdzieś indziej.

 

Shadow..nikt nie kwestionuje Twojego wysiłku i ogromu pracy włożonego w to forum. Mało tego..raczej wszyscy doceniają. A pisząc,że jeśli komuś się nie podoba to wylot..utwierdzasz ludzi w przekonaniu,ze nie warto się odzywać w kwestii działania,organizacji i funkcjonowania forum. Władza absolutna..? Przecież inni też tworzą to forum.. Głównie oni.. Bez nich strony świeciłyby pustkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam Wam, że NIE mam Was w dupie, i NIGDY nie miałem.
Cieszę się bardzo :)

 

Bardzo smutno mi się zrobiło reirei, kiedy przeczytałem to co napisałeś, chciałbym żebyś to wiedział, i zastanowił się jeszcze raz, czy naprawde tak myślisz o mnie, i o mojej pracy. Nie wiem czy napisałeś to pod wpływem chwili, czy ciągle podrzymujesz to zdanie... Mam nadzieje, że nie.
Masz rację, napisałem to pod wpływem chwili, po prostu pomyślałem, że przeczytałeś mój post i go olałeś jak i to wszystko co napisałem o zmianch na forum. Cieszę się, że się pomyliłem i dlatego przepraszam za te słowa. Szanuje Twoją pracę Shadow, właśnie stąd to co napisałem o całym 'strajku', doceniam wszystko co robicie z draniem, aby to forum trzymało się do kupy i nie wyglądało jak San Francisco. Pozdrawiam :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×