Skocz do zawartości
Nerwica.com

Drętwienie


wiex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. Czy macie takie objawy jak np drętwienie szyi,policzków ? ucisk w okolicach mostka i uczucie jakby się na wymioty zbierało ? pierwszy raz miałem nerwice ( najgorszy okres w moim życiu ) kiedy miałem 17,18 lat i trwało to jakies 1,5 roku wtedy miałem tyle objawów że głowa boli i po lekarzach latałem jak szalony ..... teraz miałem kilka lat że mogłem wszedzie jechac wszystko robić i i nigdzie mnie żaden napad paniki nie dotykał ..... od jakiegos czasu znów robiło się duszno np w szkole,na wykładach na prawko,u fryzjera,w markecie.... ale olewałem to w miare bo wiem że taki mój zywot znerwicowany ... ale ostatnio mi zaczęła twarz drętwieć,ucisk w mostku i nudności że zacząłem znów walkę z hipochondrią... mam nadzieję że z hipochandrią... do takiego stponia mnie znów dotknęło że pojawil się ciągły lęk ...... kaca przeżywam tak okropnie że boję się pójść na impreze itd .. nie jest tak tragicznie jak kilka lat temu bo wtedy nerwica mnie do łóżka połozyła.. ale jednak obecnie tylko to siedzi w mojej głwoie i znów zaczyna zwalczać ten lęk .. Macie te drętwienie,uciski w mostku i nudności ? pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Ja mam raczej nie drętwienie a sztywnienie, uczucie ściągania skóry na policzkach, napiecia skóry na całej głowie, na rękach i w niektorych miejscach na nogach. Mam taki objaw od kilku miesięcy, choć walczę z nerwica od wielu lat. Z tego co wiem drętwienie to jak najbardziej objaw nerwicy i braku magnezu w organiźmie. Ale drętwienie może tez powodować kręgosłup szyjny - zwyrodnienia, dyskopatie, zniesiona lordoza szyjna. pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam niemal identycznie jak Katarzynka, takie uczucie naciągniętej skóry,nie jestzbyt mocne i uciążliwe ale dosyć nieprzyjemne, tak samo jak drętwienie skóry na głowie,ja mam po jednej stronie, a zawszeztym idzie w parze straszny napad lęku;( coś okropnego...

czy ktoś tez tak ma???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×