Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spam


Melodiaa

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Patriszja napisał(a):

I jak tak będziesz wiecznie szukać zaczepek i uważać, ze jesteś nieomylna to No coz - nie wróżę wyjścia z choroby XD tkwij se dalej w swojej alternatywnej rzeczywistości ;) pzdr!

 

P.S Powrót do podstawowki powinien być grany i czytanie ze zrozumieniem bo leży!

Zalecam powściągliwość i ochłonięcie. Jedno ostrzeżenie już poszło. Jeszcze jeden post i będzie następne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szczebiotka napisał(a):

A powinno

Na forum nie obrażamy innych, a ty to zrobiłaś. Dlatego dostajesz ostrzeżenie. 

No i przegiełaś

Weź się za czytanie jakichś mądrych książek bo nic tu nie wnosisz z koleżanka merytorycznego oprócz żalenia się jak to Wam zle i niedobrze. Ile siedzisz na tych lekach? Wasze jedyne rozwiązanie na tym forum to nacpanie sie lekami i wzajemne narzekanie na wszystko i nakręcanie sie. Ja o Wasze rady nie pytałam i ich nie chce bo nie interesują mnie rady osób, które tkwią w chorobie x lat, wiec dajcie se siana i nie odpisujcie bo mnie to co macie do powiedzenia zwyczajnie nie interesuje 🙂

3 minuty temu, Melodiaa napisał(a):

Zalecam powściągliwość i ochłonięcie. Jedno ostrzeżenie już poszło. Jeszcze jeden post i będzie następne.

Mi nie zależy na byciu na tym forum bo tu nie ma nic oprócz biadolenia. Chcesz to zgłaszaj co to w ogóle za straszenie XD lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×