Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF)


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

Ja clonazepam brałem nieprzerwanie przez 3 lata.

W związku z chronicznym już chyba bólem głowy brałem 3-5 apapów ekstra i kilka pyralgin dziennie !!

Do tego czasami uchlewałem się do nieprzytomności .

Niedawno robiłem proby wątrobowe. Wyszły idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie.

Po prostu musisz dłużej "jechać" na 0,5 mg .........

Masz czas.

Ja juz około miesiąca jestem bez clona.

Na samą myśl o benzo robi mi sie niedobrze.

W sytuacji kryzysowej wolę wypić pól butelki wódki niż wziąć 0,5 clona.

Ja odstawiałem bardzo powoli i bardzo skutecznie.

5 miesięcy schodziłem z 2 mg do zera. A i tak momentami traciłem rozum.

Tak więc Michuj -spokojnie.

Zresztą sam dobrze wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj,po prostu stwierdzam pewien fakt i tyle a czy tobie i panu intelowi sie to podoba , który zrobił ładny przekręt a teraz udaje niewiniątko, i sie wybiela, leki sa w miare dla madrych ludzi , którzy pamietają ,ze to nie cukierki, moze z tego zleziesz moze nie ,la ejak zaczynałęs brac i było fajnie i luz bo sie fajnie czułes to nie myśłałes o skutkach a o skutkach trzeba myśłec wczęsniej a nie jak sie schodzi, bo wiadomo ,ze to jest na krótka mete,

Twoja irytacja jest o tyle uzasadniona ,ze wiesz ,e w sumie mam racje i tyle w temacie nie bede dyskutować, tak samo zresztą jak Intela wyprowadziłam świadomie z równowagi i to na tyle łatwo i szybko że zaczął sie sypac na forumie ,ze wiadomo że go z ulicy nie zgarnęli z pod sklepu do tego procederu, że to trzeba mieć cały sprzet taki drogi i znajomosci żeby zaproponowali zeby ich wozić jak on to robił,

jak gada z policja tak jak ze mna to pójdzie siedzieć jak nic, bo jest po prostu głupi,

a ze Twoja irytacja jest coraz wieksza , no cóz , irytuj sie dalej , w koncu to ty schodisz z clona bo było fajnie na poczatku i luz blues a skutki są teraz, moze jak bys przewidywał skutki wczesniej(pomyśłał) to byś z clona nie schodził teraz, geniuszu, moje wypowiedzi nie sa po to zeby się tobie przypodobać tylko stwierdzają fakty, mecz sie dalej , oczywiscie zycze sukcesów w odstaianiu i silnej woli na tyle by sie w to nie wrąbać po raz drugi,

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj,

uwiebiam Cie i naprawdę Ci zycze powodzenia w walce z tym świństwem, od razu z siekierą na mnie hihi, sorry

 

-- 08 kwi 2012, 20:35 --

 

przpraszam, ale to dla dobra intela zeby sobie poczytał w sumie bo tak było jak napisałam i niech sobie przemysli swoje rozmowy z policja a raz jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intel,

poczekaj az sie uzaleznisz od alko i będziesz niego schodził tez bedzie pewnie nie fajnie, uzlażnienia to do siebie maja,ze jak sie odtawia srodek uzalezniający to boli, warto nad tym pomyślec zanim sie uzalezni od czegokolwiek , bo później zawsze jest ała

Nie wydaje mi się. Doraźnie alko przy odstawianiu benzo to nietypowa metoda, ale skoro wie co to uzależnienie to nie będzie pić codziennie.

 

Zawsze przy uzależnieniu od benzo polecane jest przejście na diazepam (Relanium) i potem schodzenie z niego. To najlepsza metoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie najlepsza metoda przy takiej dawce jaką biorę. Zamienił stryjek...

 

Jakie masz doświadczenie z odkładaniem klonów i diazepamu? Udzielając takich złotych porad, wnioskuję że nie klepiesz pustych frazesów, bez doświadczenia praktycznego?

W takim razie wiesz, że przy takiej dawce, przeżucając się na zamiennik, będzie podwójna katorga, bo:

1) przestawienie się na znacznie lżejsze benzo

2) odłożenie

 

Tak więc, przy mojej dawce, metoda zamiany na relanium, jest po prostu głupia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 alpry masakra. Ja brałem 2 i odstawka to katorga była. W takich chwilach cieszę się, że jestem akurat od clona uzależniony. Mi się łatwiej schodzi bo długo działa. Biorę tabletę rano i dopiero lekki dyskomfort pojawia się wieczorem. Do indyczka dużo brakuje na szczęście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×