Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Nie napisalem ze nie warto!! tylko napisalem ze czasami nie ma sensu szukac kogos na sile, ta osoba sama sie znajdzie w swoim czasie, poza tym jak ktos ma depresje to raczej ciezko byc w zwiazku, mi sie nawet nie chce wstac rano a co dopiero z kims jezdzic czy sie bawic, ja poprostu nie mam na to sily i pewnie jeszcze bardziej by mnie to wkurwialo ze nie chce mi sie nigdzie jechac, przeciez to jest przejebane na maksa, ludzie normalnie funkcjonuja a ty kurwa siedzisz i szukasz nie wiadomo czego :roll:

 

-- 12 paź 2014, 12:22 --

 

Lunatic ale nie bierz ze mnie przykladu, jezeli ty masz na to ochote i tego chcesz to dzialaj, ja posrednio przez moja byla wpierdolilem sie w ten stan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze ciezko byc w zwiazku to prawda, szczegolnie jak wyrozumialosc drugiej osoby jest zerowa i potem perne rzeczy trzeba robic na sile, wyjezdzasz gdzies na wakacje a zamisat cieszyc sie ze pozwiedzasz jakies nowe miejsce meczysz sie z tym ze uniemozliwia Ci to brak energii, druga osoba sie o to wkurza i jest jeszcze wieksze napiecie i stres na tobie ze musisz podolac pewnym rzeczom, kiedys na swieta jechalismy do rodziny a ja w drodze dostalem napadu paniki, wtedy jeszcze nie wiedzialem co to jest i zamiast trafic do jej rodziny trafilem na izbe przyjec do szpitala, nie było zadnej wyrozumialosci, byla wsciekla ze jej zespułem wieczor, to jest ten minus ze jest ta presja ze musisz sie dobrze czuc bo jak nie to druga osoba bedzie złą ze nie jest tak jak ona by chciala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli druga osoba jest wsciekla o to ze ty sie bardzo zle czujesz i prawie schodzisz ze swiata to ta druga osoba jest kompletnie nic nie warta i wlasnie o to mi chodzilo, znalezc dziewczyne to nie problem, ale znajdz taka co w niedoli ci pomoze i nie bedzie sie na ciebie wkurwiac o to to jest sztuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze 3 dawki mi nasiliły agresje i nerwowość, te leki za kazdym razem działają inaczej

 

-- 12 paź 2014, 12:54 --

 

jak tak dalej pojdzie to sie okaze te ten lek tym razem bedzie dzialal aktywizująco, to by były jaja, bo zawsze jak go bralem mial dzialanie sedatywne, a teraz pobudza normalnie jak lek noradrenalinowy, nie mam pojecia dlaczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w 2 pierwszych tygodniach były mdłości, bóle brzucha i nagłe epizody totalnego zamulenia w środku dnia, i oczywiście senność. Potem to minęło, ale energii nie mam, ani też takiego skutku ubocznego przy drugim wejsciu na paro nie było. A szkoda, bo moja energia życiowa w tej chwili jest równa zeru. Jakbym nie była zmuszona do wstania z łóżka obowiązkami, to przeleżałabym w nim cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wszedlem na paro bez zadnych uboków, za to na sertraline to jest tragedia nie biore tego wiecej ja ledwo chodze po tym leku, wszystko mnie boli nie mam sily kompletnie, biegunka, nudnosci, sennosc, wypilem 2 kawy i nawet mnie lekko nie podnioslo co to sa za leki japierdole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biore wenlafaksyne, mówie ze kiedys jak bralem paro, chcialem do wenli dodac sertraline ale nie bardzo ten lek szczerze mówiac, moze gdyby nie te uboki to bym jeszcze próbowal ale nie mam juz sil na testowanie tych leków, najlepiej pójsc do szpitala i tam cos ci dobiora, bo siedziec na chacie i co chwile cos testowac to sie mija z celem nie mam juz na to sily

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biore wenlafaksyne, mówie ze kiedys jak bralem paro, chcialem do wenli dodac sertraline ale nie bardzo ten lek szczerze mówiac, moze gdyby nie te uboki to bym jeszcze próbowal ale nie mam juz sil na testowanie tych leków, najlepiej pójsc do szpitala i tam cos ci dobiora, bo siedziec na chacie i co chwile cos testowac to sie mija z celem nie mam juz na to sily

 

a myślisz, że w szpitalu zrobią to szybciej i lepiej ?

nie, autopsja, dodatkowo szpitalna atmosfera sama w sobie

załamie jeszcze bardziej człowieka, przerabiałem to,

na dodatek sami psychiatrzy już niechętnie przyjmuja na oddzial

ludzi z depresja bo wiedza ze to sie mija z celem.

chyba ze sytuacja jest juz podbramkowa i pozostaje samobojstwo,

ale to juz skrajny przyklad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×