Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Goryla Gorillas

Użytkownik
 • Zawartość

  69
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Czy dawka 25mg ma w ogóle jakieś działanie oprócz nasennego?
 2. Na moją fobię i nerwicę, żadne neuroleptyki nie przynosiły pozytywnego efektu. Perazin ułatwiał jedynie zasypianie, rozluźniał mięśnie i... pogarszał nastrój.
 3. Takie "niepsychiatryczne" leki również odpadają. A w uzależniające metylo nie mam zamiaru wchodzić
 4. A czy są jakieś inne miksy z paroksetyną na pobudzenie? Drogie leki typu łelbutrin odpadają, po miansie i mircie dupska gruba, a neuroleptyki słabo toleruję.
 5. Ja dostałem paro 20mg min. na fobię społeczną i objawy zniknęły w 95%.
 6. 37 dzień paroksetyny 20mg i perazyny. Efekty: + mam w dupie, to co ktoś może sobie o mnie pomyśleć i powiedzieć. + nie rozmyślam już obsesyjnie, o tym co zrobiłem źle lub głupio. + swobodnie poruszam się w terenie. + nie mam już kołatań serca. + nie czerwienię się. + nie ma "zawałowych" bólów w klatce piersiowej. + nie mam już natręctw sprawdzania gazu itd. + mam normalny wyraz twarzy, a przed leczeniem smętny lub zamulony. + dobry nastrój, szczególnie wieczorem. - łatwo dopada mnie nuda, ciągle leżę w łóżku, bo nie mam motywacji. - znaczne zahamowanie libido. / nie odczuwam efektu bycia robotem. / nie ma u mnie utraty emocji ani uczuć. / pamięć i koncentracja nie uległa osłabieniu, a nawet się poprawiła. Psychiatra powiedział, że jak motywacji mi nie przybędzie, to dostanę coś dodatkowego. Dopiero za miesiąc wizyta...
 7. Jeśli nie ma się motywacji, to jakie leki mógłby dodatkowo do paro przepisać?
 8. U mnie uboki były delikatne i pierwsze efekty pojawiły się po pół tabletki. Lek biorę 26 dni i z każdym dniem czuję się coraz lepiej. Biorę jeszcze perazynę 3x po 25mg i nie było żadnych uboków. Lekarz powiedział, że jak za miesiąc nie przybędzie mi motywacji, to wtedy mi jeszcze coś dołoży.
 9. U mnie już zaczyna się nieśmiało pojawiać potrzeba, żeby wziąć się za siebie. Ale to pewnie zasługa perazyny, bo ma działanie aktywizujące i antyaustystyczne.
 10. U mnie jedyne skutki uboczne to przez kilka dni lekkie mdłości i ziewanie, które również mija.
 11. No nic się nie chce. Biorę lek 11 dni i co ciekawe efekty są już po kilku dniach. Inny wyraz twarzy(bez apatii), niewielkie obsesje, lepszy nastrój, prawie się nie czerwienię. Ale motywacja jest jeszcze mniejsza i wcale nie mam ochoty kontaktować się z ludźmi - już całkowicie. Mam nadzieję, że psychiatra będzie wiedzieć, że lek może obniżać motywację a nie, że mi dawkę zwiększy.
 12. A czy na paroksetynowe rozleniwienie pomagają jakieś leki?
×