Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

( Dean )^2, ja brałam 4 razy i za każdym razem było dobrze.od 2 dni nic nie biorę,zeszłam po póltora roku z paro.pozostał lekki niepokój,kiedy ta cholera znów zaatakuje,czy będzie powrót do paro czy coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

freda> Bo to moje 3 podejście do paro, i dziś pierwsza tabletka i kłopoty a kiedyś pamiętam że też tak miałem więc trochę spanikowałem ;)

Wkurzyłem się, bo myślałem że dam radę jednak się myliłem, chciałem aby lekarz przepisał mi effectin ale on powiedział że lepsza będzie paro.

Znów rok, dwa brania i niewiadoma czy jak odstawi się lek wszystko powróci. Bądź tu mądry i pisz wiersze. W sumie nie wiedziałem co robić i do

teraz mam moralniaka że wróciłem do paro, wychodzi na to że będę to brał do końca żywota, a właśnie boję się o ukł. pokarmowy bo ostatnio było

dobrze a dziś znów boli mnie brzuch.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zigi7, daj spokój z moralniakiem,też go mam.ale jak pomyślę sobie jak wygląda moje życie,gdy choroba daje znać to szybciutko biorę leki.w tej chwili odstawiłam,ale zdaje sobie sprawę ,że wrócę do leków.nie wierzę już w wyleczenie.i nie przejmuj się jakimiś innymi efektami ubocznymi,niż te które miałeś przy poprzednim wejściu bo mogą być zupełnie inne.ja tak miałam ostatnio,myślałam,że paro nie działa i takie tam,ale lekarz kazał cierpliwie czekać...no i się udało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, nie, najpierw starałam sie sama dać radę przez 1,5 roku. Czytałam mądre książki, tłumaczyłam sobie, ze wkrecam sie itp. W końcu rozwalilo mnie i zaczęłam brać esci, nie podziałało, potem zaczęłam paro. Teraz biore 30 mg od ok 3 mcy i szału nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×