Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Pasen

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Witam! Czy za pomocą odpowiednio dobranych leków da się doprowadzić do takiego stanu iż człowiek staje się odporny na krytykę i nie da się go w ogóle sprowokować ? Nie odczuwa przy tym prawie żadnych uczuć pozytywnych jak i negatywnych ale zachowuje przy tym pełną świadomość ?
 2. Wielkie dzięki Dark Passenger za wyczerpującą odpowiedz. Teraz wiem prawie wszystko. Pozostaje tylko podjąć odważną decyzję iść czy nie iść do psychiatry .
 3. Mam jeszcze kilka pytań do samej Paroksetyny. Czy ten lek sprawia, że wypadają włosy na głowie ? Czy dieta osoby przyjmującej ten lek musi być specyficzna ? Czy są jakieś reakcje np. z serami tyrozyną ? Czy ten lek zaburza prace mięśni, zmniejsza wydolność fizyczną ?
 4. Chodziło mi o to, że jestem trochę nieśmiały a to wiecie takie leki.... Czy Wasze wizyty po leki odbywają się co 2 miesiące ?
 5. A czy nie może być tak, że po paroksetynie człowiekowi nauka może przychodzić łatwiej, gdyż nie będzie się tak martwił różnymi problemami i pewne natręctwa odejdą, co wpłynie na polepszenie koncentracji ?
 6. Właśnie czy lekarz może przepisać na fobie paroksetyne czy też może mi zaproponować coś innego ? Jakie ilości leku przepisuje średnio na wizycie ? Jak często te wizyty się odbywają ? A nie jest wam trochę wstyd po ten lek iść do apteki ?
 7. Dzięki za podpowiedzi. No właśnie wygląda na to, że na każdego działa inaczej. Tylko, że jest naprawdę duża liczba negatywnych opinii. Ludzie piszą o jakiś szumach, senności, totalnym otępieniu itd. Przerażają również opinie osób które odstawiły lek.... osoby te twierdzą że negatywne skutki odstawienia mogą trwać wiele miesięcy. U mnie dochodzi jeszcze jedna sprawa trochę bym się wstydził pójść z receptą na taki lek do apteki
 8. A jak jest z ta sennością ? Czytałem dużo opinii ludzi w Internecie którzy biorą paroksetyne i wszędzie przewija się senność. A jakie ewentualnie inne leki mogłyby być stosowane przy fobii ?
 9. A możesz trochę dokładniej opisać działanie. Mam lęki, strasznie się stresuje będąc w tłumie itp. Biorę ten lek i.........? I co się ze mną dzieje ? To jakoś uspokaja wewnętrznie ? Powoduje zobojętnienie ? Wiesz jest dużo też krytycznych opinii ja sam nie wiem co robić. Chciałbym sobie pomóc. Stać się trochę innym człowiekiem. Jeżeli coś nie zablokuje mojego lęku do ludzi to zdaje sobie sprawę. że nic w życiu nie osiągnę.
 10. Mam pytanie czy paroksetyna naprawdę pomaga na fobie społeczną ? Jak to w ogóle działa ? Człowiek jest jakiś otumaniony ? Czy da się biorąc ten lek myśleć czytać uczyć się czegoś ?
 11. Witam! Mam od wielu lat fobie społeczną i czas najwyższy coś z tym zrobić tzn. udać się do psychiatry. Czytałem trochę na temat leków i wyczytałem, że na fobie najbardziej zalecana jest paroksetyna. Przeczytałem dużo opinii i muszę powiedzieć, że nie wiem co mam o tym myśleć. Czy naprawdę ten lek sprawia, że człowiek chodzi cały czas "nieprzytomny" ? Proszę podzielić się tutaj opinią. Mam jeszcze dużo pytań.
×