Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak zwiększył mi dawkę do 40, na miesiąc dostałam clona by wyciszyć lęki, no i Lemitrin (podobno ma pomóc paro działać).

A tak od siebie czuję się zrezygnowana, bo było dobrze a tu nagle ciach. Obwiniam się o wszystko i boję sie że ja tak nie dam rady.

 

:shock:

 

-- 30 maja 2014, 15:07 --

 

miałam 20mg, a teraz czuję sie mocno chora skoro ktoś mi zwiększył do 40. I co? Rzucić pracę i szukać stancji w psychiatryku? fuuuck!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zigi7, a co ta tarczyca ma robić? jaki ma związek z odstawieniem paro?

 

No nie ma po tym ziółku objawów odstawianych, czujesz się lepiej, próbowałem więc wiem co mówię.

Główny składnik to bajkalina ale to zioło ma wiele równie dobrze działających prozdrowotnie substancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i w nocy się zaczęło...przegrałam,nie chcę tak się czuć.....a rano posłusznie wzięłam tabletkę ,wszystko poszło psu w dupę.za tydzień do lekarza i powiem:nie dałam rady.biorę dwadzieścia mg,nie wiem co będzie.do tego mam anginę,sprawę w sądzie o spadek,kłótnie.naiwna istota ze mnie,trudno będę wcinać paro do końca życia :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa, nerwica w całej okazałości.wymioty,rozwolnienie,duszności ataki paniki,nie dałam rady.od poniedziałku nie brałam.dziś wzięłam całą tabletkę,ciekawe czy mnie przetrzepie

 

Te wymioty, rozwolnienie to przypadkiem nie objawy odstawienne paro? Jeśli wzięcie jednej tabletki paro od razu pomogło, to raczej wskazuje na uboki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh no i ja wrocilem do paro :-) bylem jakies niecale dwa miesiace bez tabsy ale moje objawy somatyczne nie dawaly spokoju.

Najgorsze, ze dzisiaj wzialem 3 tableke paro (3 dzien brania) i mam takie zaostrzenie, ze szok. Niby bralem 1,5 roku i bylo ok, ale zaczynam sie martwic. Wiem, ze 3 dni to tyle co nic ale moglo to juz zaczac dzialac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elfrid, no właśnie,że nie pomogło.dalej jest źle.zobaczymy co będzie w najbliższych dniach,za tydzień lekarz :D

 

-- 31 maja 2014, 16:28 --

 

tomek0700, daj paro trochę czasu,3 dni to za mało.w końcu 2 miechy nie brałeś,ech życie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymm..leki, myśli natrętne ustaly. Pacjentka odpowiednio nafaszerowana.

lemitrin 100mg rano i wieczorem

paro 35mg i przez miesiąc clon 0,5 Mg polowka rano i wieczorem.

Kurna,ale mam moralniaka że 2 lata, a ja zamiast odstawiać zwiększam dawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×