Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ten efekt narastal stopniowo. Po 5 miesiacach brania przesypialem 14-16 godzin na dobe a i tak bylem potwornie senny i jakis wyjalowiony...(ale bez lęku :? ). Wiesz paro to najbardziej sedatywne ssri wiec nie ma co sie dziwic ze jest tak a nie inaczej. Ja, miko, elfrid mielismy podobnie wiec jednak cos w tym jest..:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, przymierzam się właśnie do przejścia z sertry na paro ale dopiero czytając kilka postów powyżej, uzmysłowiłem sobie jej działanie sedujące. Wygląda na to że spotyka to większość ludzi, no cóż, mam nadzieję że mnie jednak ominie. Chcę również włączyć Fluanxol w celu aktywizacji, może to zniweluje ewentualną sedację po paro? Brałem ją wcześniej przez miesiąc i żadnej nie odczułem, może będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

secretladykkk Wam dokucza senność po kilku miesiącach brania, mi wyskoczyła już po kilku tygodniach, blee...

Ale jak obejrzałam wczoraj zdjęcia beladina na forum to nie śpię do teraz :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lateks

 

a czemu chcesz brac ten buspiron wlasnie przez rok?

 

[depas

 

No wlasnie 1 miesiac to roznie bo lek wkreca sie w nasz organizm. Paro to silne ssri i trzeba miec swiadomosc silnego na nas dzialania. Jak wystapi sennosc to moze byc taka ze przykuje do lozka..:D

 

bianka

 

Sam nie wiem. Jakos nie mam potrzeby dowartosciowania swojej osoby wlasnie przez taka forme. Musialbym przemyslec 8) . Oczywiscie nie zmienia to faktu ze sama tez mozesz pochwalic sie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LATEK50, ja biorę buspiron 3 miesiące póki co i nie mam w planie odstawiać, bo działa. W ulotce jest napisane że lek stosuje się kilka tygodni, bodajże 4 lub 5, ale pisze tam też że conajmniej 2 tygodnie czeka się na efekty. Trochę bez sensu, racja? Stosując się do ulotki, lek dopiero co się rozkręca i należy go odstawić. Spytałem o to doktora, powiedział że nie wie czemu tak piszą w ulotce, on stosuje dla pacjentów długoterminowo z dobrym skutkiem i mnie również tak planuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem. Jakos nie mam potrzeby dowartosciowania swojej osoby wlasnie przez taka forme. Musialbym przemyslec 8) . Oczywiscie nie zmienia to faktu ze sama tez mozesz pochwalic sie:)

Jak napisał Cortazar: "Uwierzyć, że działanie mogłoby zaspokoić albo że suma działań mogłaby równać się życiu, które byłoby godne tej nazwy, jest złudzeniem moralisty. Już lepiej zrezygnować; rezygnacja z działania jest oczywistym protestem, a nie jego maską."

 

Nie jestem pewien czy ten cytat pasuje do Twojej wypowiedzi, ale brzmi całkiem nieźle :mrgreen:

 

Co do drugiej części Twojej wypowiedzi jestem jak najbardziej za :D Bianko78 czekamy ze zniecierpliwieniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×