Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Miko to moja osobnicza reakcja na spore dawki wenli.Niestety mam pecha,bo należę do nielicznych,których wenla nie pobudza niestety :( .Jednak chyba większość pozytywnie "nakreca" wenla.

 

-- 30 lis 2012, 12:05 --

 

secretladykkk, ale come back do czego?,bo nie bardzo rozumiem,do leków antydepresyjnych?

 

Miko mnie by się przydało poczuć ta NA,bo na wenli w ogóle,jej nie czułam.Mimo wszystko,totalny brak motywacji to jedyna wada wenli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, ja na początku miałam okropnie wysuszoną całą jamę ustną. Śluzówka jak po antybiotyku albo jakby śliny brakowało. Ciągle popijałam, żeby nawilżyć. Może to coś w tym typie...?

Ale weź coś do ssania na gardło, zobaczysz czy będzie ulga. Pogoda taka, że łatwo o infekcję

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[

b]omeena[/b]wytrzymam ,bo co mam zrobić.czekam na poprawę.

 

dobrze,że skutki uboczne minęły.wszyscy każą czekać ,a ja mam dość.wściekam się,że mnie to spotkało.byłam dziś w supermarkecie i patrząc na ludzi zastanawiałam się,kto z nich ma takie kłopoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miko84, Sertre brałam,ale tylko kilka dni,bo mi lęk mocno nasiliła,tak ze nie mogłam wytrzymać,ale to było na początku leczenia.Drugi "mądry" lekarz kazał mi brać sertre wieczorem(masakra,bo cala noc nie spalam) To było jak zaczynałam się leczyć,drugiej próby z swetra,też nie wytrzymałam

Teraz dokucza mi ciągle zmęczenie,dostałam fluo,i jak przestanie działać,to przerzucę się na sertre właśnie lub Well,albo jedno i drugie naraz.Bupropionu nigdy nie brałam,też tani nie jest.Narazie odpukać czuje się ok po fluo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak zacznę, bo do tej pory brałem rano. Ale mam takie subiektywne wrażenie, że Paxtin jest bardziej sedatywny niż Paroxinor. Po Paroxinorze mam chęć sięgnięcia po benzo, a przy Paxtinie nie - być może przez większą senność. Dziwne, przecież to to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja. Mi jednak w kryzysowych sytuacjach pomaga, zwłaszcza rano kiedy dzień zaczyna się od napięcia, lęku i nakręcających negatywnie myśli. A niestety Xanax SR bardziej nadaje się do regularnego brania (nie działa od razu), więc już trochę to trwa. Zobaczymy jak będzie bez. Do doraźnego stosowania na prawdę pomaga zwykły Xanax.

A ty jakie miałaś benzo i w jakiej dawce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×