Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Natomiast druga szkoła bierze pod uwagę proces otrzymywania substancji chemicznych.

Jak wiadomo tą samą substancję można otrzymać za pomocą różnego rodzaju syntez

przy użyciu różnych składników. Każdy z tych składników ma swoją czystość itp.

Jakieś linki/badania/cokolwiek w związku z tą opinią?

 

Przykład:

 

Otrzymywanie kwasu siarkowego

 

* spalanie siarki do SO2

* utlenianie SO2 do SO3 (na katalizatorze wanadowym)

* absorpcja SO3 w oleum oraz stężonym kwasie siarkowym; część otrzymanych produktów rozcieńcza się i zawraca do absorberów, a reszta stanowi produkt końcowy

 

Zatem, w zależności od sposobu kwas będzie mniej lub bardziej żrący? ;)

 

 

Ja brałem zawsze najtańsze odpowiedniki - działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamo,

 

Ja wierze swoim zrodlom z prawdziwego zdarzenia, a nie jakims linkom z netu.

Masz do tego prawo. Czyli zdaniem specjalistów których znasz, sertralina brana do posiłku zwiększa znacząco biodostępność leku, czy tam inny mechanizm, który powoduje zwiększenie działania leku? Ja zawsze leki jem do śniadania, nie wiem kto wrzuca na pusty żołądek.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aree1987, ja bralam arketis, za pierwszym razem myslalam ze sie porzygam :shock: ktos tu kiedys napisal, ze on jest chyba robiony w piwnicy w Rosji, taki syf :D

 

 

Strasznyyy jedyne skojarzenia to tabletki ACODIN dla wtajemniczonych wiadomo o co kaman. :P Na sama myśl mam odruch wymiotny. A teraz mam to łykać znowu. :( Nie wiem czemu nie można zrobić smacznej albo przynajmniej neutralnej w smaku masy tabletkowej. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie czułem żadnej różnicy rano, po czy przed wzięciem paroksetyny czy sertraliny. Działają bardzo długo, więc dopiero popoludniu można odczuć, czy się wzieło czy nie. Jedynie jak brałem wenle, to po wzięciu tablety na pusty żołądek czułem takiego strzała energii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 dzień na paro plus doxep. trudno mi w to uwierzyc ale jest lepiej! przespalam wprawdzie caly ostani tydzien ale dzis wstalam w nawet dobrym nastroju. problemy sie rozmnazaja ale jakos potrafie analizowac i myslec logicznie a nie zalamywac się. kurcze, bedzie dobrze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek77, Anafranil mnie tak sztucznie speedował. Po tym czuję się zupełnie inaczej. Taką naturalną wewnętrzną potrzebę pracy. Ale może to narazie placebo. A może nie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez zauwazyliscie jak przepięknie brzmi muzyka na paro?. Totalne wczucie sie w nia ...czasem łapnie taka euforia i błogie szczęscia , że chyba moge stwierdzic jednoznacznie czym jest nirwana:P. A tak na powaznie to cos przepięknego , juz chyba wiem skad wzielo sie moje ogromne zamilowanie do uplifting trance :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×