Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, 94. napisał(a):

 

Pogoda ładna, to sobie spaceruję po lesie codziennie

Gdzie tam ładna, u mnie dzisiaj cały dzień śnieg sypie i to jakiś taki twardy, krupiasty. Byłem przed chwilą na zewnątrz, masakra, nieprzyjemnie, zacina w twarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dryagan napisał(a):

Gdzie tam ładna, u mnie dzisiaj cały dzień śnieg sypie i to jakiś taki twardy, krupiasty. Byłem przed chwilą na zewnątrz, masakra, nieprzyjemnie, zacina w twarz

 

Ja właśnie lubię jak tak jest, kocham zimę, mróz, śnieg. Pogoda mnie wyciągnęła z łóżka i zachęciła do aktywności fizycznej 😄 No i się trochę lepiej czuję, korzystam póki mogę, bo przyjdzie wiosna/lato i pewnie będę siedzieć w domu całe dnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, u mnie zima na całego - dopadało wczoraj. Zaraz się będę przebijać do roboty, może sobie zrobię "spacerek" (ok. pół godzinki mam pieszo). Dziś piąteczek, niestety jeszcze trochę pilnej roboty, więc mało odpoczynkowo, ale za to szybko zleci. 

image.png.9b05b2645cb26a19e1c96cd542d3d1ba.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, spidi napisał(a):

Jestem już 4 tygodnie i mam przepustke do 14 w niedzielę.Zostało mi 3 tygodnie 🙂

1 tydzień był ciężki a tak to lajcik 

Powodzenia!

 

Witajcie zimowo 🙂

 

Czy dzieci nie jeżdżą już na sankach? Nie rzucają śnieżkami? 

Jakoś chyba zamarło wszystko co ja pamiętam z zim w czasie dzieciństwa :(

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2024 o 13:16, Melodiaa napisał(a):

Czy dzieci nie jeżdżą już na sankach? Nie rzucają śnieżkami? 

Jakoś chyba zamarło wszystko co ja pamiętam z zim w czasie dzieciństwa :(

 

Ależ oczywiście, że jeżdżą na sankach jak tylko jest śnieg. U nas w mieście na wszystkich możliwych górkach i wąwozach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dryagan napisał(a):

@94. jak będziesz przybierał kilogramy w takim tempie zaraz będziesz miał nadwagę. 

 

Efekt jojo 😂 Ale ostatnio trochę więcej się ruszam, więc raczej więcej nie będzie.

4 godziny temu, Jurecki napisał(a):

A daleko masz do tego lasu? I spacerujesz sobie tam a posty piszesz ze smrtfona?

 

Mieszkam bardziej na obrzeżach, więc daleko nie jest, normalnie podjeżdżam autem (nie lubię chodzić po mieście) a potem sobie robię wycieczkę. Staram się codziennie tak jak jest ładna pogoda (śnieg, mróz), póki co mi się udaje i trochę się lepiej czuję przez to. Jednak prawda, że aktywność fizyczna coś daje, a las uspokaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, 94. napisał(a):

Jednak prawda, że aktywność fizyczna coś daje, a las uspokaja.

Wiem o tym ale teraz ciężko mi się zabrać do tego. Patrzę na politykę  w TV i kibicuje lepszym. Mamy prezydenta co jest prezydentem nie wszystkich polaków. Ale nie wychodzi to na zdrowie. Przydało by się za coś innego zabrać a nie komputer i TV. Polityka ta nasza krajowa wciąga. Też czasy mamy niespokojne, tu wojna, tam wojna, nich to szlak.

 

Daj linka do tego kalkulatora BMI.

Edytowane przez Jurecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jurecki napisał(a):

Mamy prezydenta co jest prezydentem nie wszystkich polaków.

 

Oj to chyba byśmy się pod względem politycznym nie zgodzili, ale nie chcę się tu z nikim kłócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, 94. napisał(a):

Efekt jojo 😂 Ale ostatnio trochę więcej się ruszam, więc raczej więcej nie będzie.

No przytyjesz jeszcze 5kg i wskoczysz w pułap nadwagi ;) 

BMI jest akurat mocno średnim wskaźnikiem, bo nie bierze pod uwagę wielu rzeczy, ale do sprawdzenia na szybko ujdzie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×