Skocz do zawartości
Nerwica.com

cześć


bernard90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imię Bernard i w innym temacie opowiem wam moją historię związaną z depresją - chorobą która jest moim przekleństwem i dałbym wszystkie pieniądze żeby tego nie mieć już nigdy. Moja sytuacja życiowa nie jest zła, ale nie mam na nic chęci. Dodatkowo dręczą mnie różne natrętne myśli których nie mogę się pozbyć. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłeś z tym u jakiegoś lekarza? Masz ciągle depresję, czy miewasz czasem jakieś okresy lepszego nastroju? Mnie z ciężkiego epizodu depresji podniosły leki, bez nich to bym już dawno sobie coś zrobił, kto wie z jakim skutkiem... Ja wiem, że depresję trzeba leczyć, pozostawiona sama sobie postępuje, sieje coraz większe spustoszenie w umyśle, odsuwa człowieka od jego normalnego życia, od jego bliskich, znajomych, poważnie zakłóca logiczne, zdrowe myślenie, bez którego nie da rady iść dalej, może też przynieść lęki, które będą paraliżowały, potrafią też bardzo męczyć w dzień i w nocy. To nie są przelewki!!! Uważam, że odpowiednio dobrane leki pomogą Ci się pozbierać, odzyskać jasność myślenia i odkryć dawnego, lepszego siebie! 🙂 Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas jem leki (zoloft). Jest poprawa w porównaniu z zeszłym miesiącem. Najbardziej sobie zaszkodziłem tym że samemu nagle odstawiłem leki i trochę popijałem. Swoją historię opisałem w innym poście. Czasami mam myśli że niech zniknę, ale jakaś nadzieja jest. Pozdro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×