Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy to depresja czy coś innego ?


Robert36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niewiem czy na dobrym forum pisze.Mam 36 lat żone i 4ke dzieci.Na dzień dzisiejszy jeszcze "żyje".Bardzo mało sypiam około 2-5godzin na dobę,ale w przeciwieństwie do tego rzadko czuje się nie wyspany.Gorzej z tym że chodze jak wulkan który w każdej chwili może eksplodowac łatwo mnie wyprowadzic z równowagi , poza tym niemam juz dosłownie ochoty na nic.W domu dosłownie ręce opadają po codziennym gotowaniu i sprzątaniu którego i tak juz unikam poprostu sie nie chce.Czy to może być jakaś nerwica?leczy sie jakimiś pastylkami.Brałem swego czasu PERSEN owszem w pracy mniej stresów , ale w domu niemal zawsze jednakowo.Przydała by się jakaś działka może na niej człowiek by odpocząć mugł , ale wiadomo w Polsce żyjemy i niestać człowieka na taki luksus przy czwórce dzieci. pozdrawiam.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działka by cię na pewno odprężyła. Szczególnie, że teraz robi się bardzo ciepło a tam można odbudować siły witalne. Przeciętna działeczka nie jest taka droga- zależy jeszcze gdzie. Myślę, że cena nie przekroczy 1500zł, chyba że masz większe wymagania. Na niej można się wyciszyć, uspokoić skołatane nerwy. A chyba o to właśnie ci chodzi. Persen to trochę lipa jak dla mnie. W moim przypadku tabletki ziołowe w ogóle nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mało sypiam około 2-5godzin na dobę,ale w przeciwieństwie do tego rzadko czuje się nie wyspany.Gorzej z tym że chodze jak wulkan który w każdej chwili może eksplodowac łatwo mnie wyprowadzic z równowagi , poza tym niemam juz dosłownie ochoty na nic.W domu dosłownie ręce opadają po codziennym gotowaniu i sprzątaniu którego i tak juz unikam poprostu sie nie chce.

To trochę przypomina objawy depresyjne.

 

Myślę, że cena nie przekroczy 1500zł

Oj, nie... to jest dużo droższa sprawa, ale mnie też się marzy.

 

W moim przypadku tabletki ziołowe w ogóle nie działają.

W moim tylko jako placebo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że cena nie przekroczy 1500zł
Oj, nie... to jest dużo droższa sprawa, ale mnie też się marzy.

 

Jeżeli mieszkasz w Krakowie to pewnie droższa sprawa. Ja jestem z mniejszego miasteczka i tutaj ceny przeciętnych działek tak wyglądają. Nie wiem jak tam kolega.

 

W moim przypadku tabletki ziołowe w ogóle nie działają.
W moim tylko jako placebo ;)

 

No chyba, że tak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z mniejszego miasteczka i tutaj ceny przeciętnych działek tak wyglądają.

Ale chodzi o taki szeregowy ogródek działkowy z altanką, nie o domek letniskowy za miastem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam znalazłem momęcik , wystarczy kawałek ziemi z domkiem gdzie mozna schować się przed deszczem , nie mam duzych wymagań.Wracając do cen to chyba grubo powyzej 4000zł mieszkam w okolicy dużej aglemoracji ,tak że ceny cholendarne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×