Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Olsztyn]


Gość tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Olsztyn żyje? ;) Tęsknię za domem trochę, jakoś bliżej mi tu niż do trójmiejskiego towarzystwa :smile: Szkoda, że anonus zwiał, nie bałby się tak bycia najmłodszym.

anonus wiecznie zywy, wlasnie pisze tego posta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Olsztyniaków. Ja z zapytaniem, które zapewne przewijało się bez przerwy w tym wątku: polecacie jakiegoś psychiatrę na NFZ?

 

-- 26 sie 2013, 19:05 --

 

dodam, że najlepiej takiego od zaburzeń afektywnych

 

 

najbardziej polecam dr. Malgorzate Kirpsze (przyjmuje w MSWiA na wojska polskiego), albo dr. Kosakowska (przyjmuje w przychodni szpitala psychiatrycznego zaraz obok MSWiA).

 

 

 

Co do spotkań ''face to face'' nie oszukujmy się, ale nie jest to takie proste. Grupka, bądź co bądź, obcych dla siebie ludzi spotyka się i co? :-) Chyba, że chciecie się na piwo umówić- wtedy ludzie niezależnie od stopy znajomości dogadują się bez problemów :lol: A tak juz na serio- możemy się kiedyś umówić na terapię grupową- w MSWiA jest prowadzona ponoć całkiem fajna grupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo z butelka gotowa do otwarcia ;-) a tak serio to obawiam sie troche jeszcze jednej rzeczy- ze sie spotkamy i okaze sie, ze z kims z Was sie znam :lol: Wiecie, Olsztyn jest stosunkowo maly a na forum wylewamy rozne emocje, przezycia i spostrzezenia, ktorymi niekoniecznie w zyciu realnym chcialabym sie dzielic ze wszystkimi :P

 

-- 03 wrz 2013, 15:13 --

 

niezbyt dobry pomysl. Juz lepiej przyjsc na trzezwo i wtedy sie nachlac :D

 

:yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha :D zabrzmiało to tak, jakby 30-sto letni ludzie byli u schyłku zycia :D

 

a wiec drogi Masked_Man mam niewiele mniej bo 25 :) wiec moze faktycznie wczesniej trzeba powiedziec sobie ile mamy lat zeby ktos sie nie wystraszyl :D

 

ja osobiscie nie mam zastrzezen do zadnego przedzialu wiekowego- no moze chociaz tyle, zeby wszyscy na spotkaniu byli pelnoletni- nie chce brac na siebie odpowiedzialnosci i kupowac komus piwa bo nei ma dowodu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, niech odezwa sie wszyscy uzytkownicy z Olsztyna. Moze znajdzie sie grupka odwaznych i chetnych na spotkanie :-)

Wpiszcie czy jestescie chetni, w jakim jestescie wieku, ktory weekend pazdziernika Wam pasuje i propozycje miejsca spotkania. Trzymam kciuki zeby sie posypalo troche tych zgloszen ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę no trochę "śmiesznie" byłoby spotkać znajomego umawiając się na tym forum. Ale w sumie co tam, nie ma ryzyka nie ma zabawy haha :D

 

Tylko jest mały problem, bo aktualnie znowu zaczynam brać leki i raczej chlać nie dam rady :< (choć 1 piwo powinno nie zaszkodzić, najwyżej zamówię sok ;) )

 

ps. Ja ma 19 lat także luzik Masked_Man, jak coś to się piszę na ten październik

 

-- 03 wrz 2013, 21:28 --

 

Proponuje 5.10.2013 tak z grubej rury co wy na to ?

 

Tylko teraz miejsce.. jakieś propozycje ? ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja_Cisza, Sznaps...ech, wiem, ze tam czasem bywaja moi znajomi. Balbym sie ich spotkac podczas takiego naszego spotkania. Wiem, jestem wybredny :P.

another_memory, k den. To mnie troche osmiela :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×