Skocz do zawartości
Nerwica.com

Promocje, kody rabatowe, konkursy, rozdania


ehempatia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Pogadajmy o wszelakich konkursach, rozdaniach, promocjach ;)

Bierzecie w nich udział czy raczej wzruszacie ramionami i przechodzicie obok obojętnie? 

Jakie konkursy wzbudzają Wasze zainteresowanie? 

Braliście kiedyś udział w "darmowych rozdaniach", np. na facebooku lub instagramie? 

W kwestiach zakupów, tych codziennych i większych - zależy Wam aby dostać produkt w dobrej cenie, czy po prostu jak najszybciej zrobić zakupy i mieć z głowy? 

Zdarzyło się Wam wziąć udział w darmowej degustacji (kiedy jeszcze była możliwa :D) lub w wykonaniu prostego zadania w zamian za kod rabatowy do danego sklepu? 

 

Zapraszam do wymiany poglądów c; 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nie interesują mnie takie akcje ale zdarzyło mi się kiedyś 2 razy wygrać :D

Pierwszy raz sporo lat temu wysłałam hasło z krzyżówki smsem i wygrałam kosmetyki a drugi razem wysłałam kod z opakowania po ciastkach i wygrałam główną nagrodę :D Była to konsola Nintendo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem z tych co "nic nigdy w zyciu nie wygrali" chociaż jak byłem malutki to z siostrą w loterii wygraliśmy kurę i ją jakos przyciągnelismy do domu. Mama ja komus oddała.

 

Co do promocji to jutro wlasnie bede korzystał z black friday. Telefon ktory sobie upatrzyłem spadnie prawie o 400 zł wiec dla mnie fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego roku zaczęłam wysyłać zgłoszenia na konkursy z opakowań produktów i odbierać paczki z paczkomatu do 2 godzin, w ramach InPostowego konkursu (aka radzenia sobie z przepełnionymi paczkomatami) :D Wysyłam też zgłoszenia z paragonów, gdzie trzeba wypełnić ankietę dotyczącą poziomu obsługi i dostępności asortymentu w sklepie.

 

Pamiętam jak kiedyś dostałam mejla z informacją o wygranej torbie w konkursie Adidasa. Zobaczyłam go dwa miesiące za późno i nie mogłam tego odżałować, wrrr. 

 

Dotychczas wygrałam wstęp na konferencję online Eye Care Conference 2020 wraz z gadżetami dla VIPów. Były tam m.in: ściereczka do okularów wraz z płynem do czyszczenia, środek do higieny brzegów powiek, odblask w kształcie nużeńca i krople do oczu. Wymogiem było napisanie historii związanej z okularami. Dziwnie było wygrać.

Udało mi się również dostać bon zniżkowy do Vision Express, bo hostessa skusiła mnie na zarejestrowanie paragonu. Polowałam na dobre okulary przeciwsłoneczne, więc akurat się przydał. Kupiłam i tak przecenione, więc z bonem wyniosły mnie +/- 20% ich wartości początkowej :P

 

@Linnea Nintendo z "a co mi tam, wyślę?" :D Zazdro. 

 

@neon Chciałabym zobaczyć minę mamy, gdy zobaczyła kurę. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×