Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

zasadniczo powiedziałabym, że nie, bo przez dobre kilka lat nie jadłam słodyczy, ale dziś Siostra Piotra poczęstowała mnie kruchymi ciasteczkami..

zjadłam chyba ze ćwierć kilo :why::why:

 

jak myślisz, Piotr z kilkunastominutowego spotkania z kumplem wróci "po piwie", czy nic nie wypije?

 

[Dodane po edycji:]

 

Apii, tak... właśnie z LitremMaślanki z tego forum ;)

jak również z Chojrakową i Paradoksy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry, śmiesznie wyszła Twoja odpowiedź :)

 

 

A ja co?

 

[Dodane po edycji:]

 

:shock::D Ja to bym sie chyba bala tak... :shock: Jezdze zawsze po Polach Mokotowskich i wystarczajaca atrakcja jest dla mnie zakonczenie asfaltowego chodnika i rozpoczecie plyt chodnikowych :mrgreen::lol:

 

 

Aaaa tam.. a nagłe spotkanie z wodą? Lub wyjechanie z Lolka do Merlina via Bolek i jeszcze z czwartym w ręku? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co komu się podoba, jakie ma potrzeby itd. , to pytanie trzeba zadać samemu sobie raczej .

 

Ja bym chyba wybrał z 2 większymi pokojami , bo mam niewielki pokój, i nawet jak gram na konsoli muszę stać pod samym oknem ;p

 

Prowadziłeś/aś kiedyś pojazd po wypiciu ?

( Ja -niestety tak ,ale dawno, nawet bardzo dawno )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prowadzilam ale jechalam z pijanym kierowca:/ Tzn. juz sie nie zataczal itp, ale i tak dziwie sie jak moglam wsiasc...Nigdy bym tego nie powtorzyla.

 

 

Aaaa tam.. a nagłe spotkanie z wodą? Lub wyjechanie z Lolka do Merlina via Bolek i jeszcze z czwartym w ręku? :)

 

Nieee noooo, co za patologia :D;) Z woda na pewno kiedys sie spotkam, bo nie umiem hamowac ;) W tym celu zawsze lapie sie lawki, drzewa lub spacerowicza :D

 

Aaaa i pytanie...Skoro juz przy samochodach jestesmy, to jaki jest Wasz ulubiony? Moj Audi A8 :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×