Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Echhh, już nie palę od ponad roku (chociaż czasem bym sobie zapaliła, ale gdybym się skusiła to pewnie znowu wróciłabym do nałogu a nie chcę :pirate: ), paliłam zazwyczaj cienkie, najczęściej L&M link i Slim Camelia niebieskie, czasem waniliowe. W gorszych okresach z kasą zwykłe grube L&M niebieskie.

 

Oglądałaś/-eś Mam talent? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a warto ;) popatrzeć ilu utalentowanych ludzi chodzi po świecie i dobić się jak to ja nic nie warta jestem... :pirate::twisted: A na całkiem poważnie - fajny program, ciekawy odcinek

 

co robiłaś skoro nie oglądałaś Mam talent? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, lubię rysować, zwłaszcza węglem, chociaż ostatnio zakupiłam pastele, które wciąż na mnie czekają :D . poza tym origami, modelina, kiedyś witraże i glina (na fajnych warsztatach byłam). a najczęściej rysuję różne budowle, i martwą naturę, czasem zwierzęta, krajobrazy. czasem wielkie nic. ;)

 

co rysowałaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konia, próbowałam swoich sil w rysunku z wyobrazni, bo ze zdjecia to pojscie na łatwizne, i pierwszy z zyciu portret - oba jak narazie nieskońcozne.

 

http://a.imageshack.us/img541/9201/szkic4.jpg

http://a.imageshack.us/img191/6378/szkic3.jpg

 

pokażesz mi coś swojego? ja tez mam w zanadrzu troche lepsze pracę, nie tam taką mazaninę :roll::oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak żartowałam ze swoim chłopakiem na temat różnych fetyszy i wyobraziliśmy sobie jak kochamy się, kiedy on jest przebrany za pedobeara. Śmieliśmy się jak szaleńcy, obydwoje, moje połamane kiedys, krzywo zrośnięte żebra i brzuch tak mnie bolały że myślałam że padnę.

 

A ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj - z powodu mojego psiaka, który jest po prostu niemożliwy, ma chyba adhd. :P

 

chojrakowa, bardzo ładnie rysujesz!!!!!!

Ja wrzuciłam tu kiedyś jakieś tam swoje prace, prawie ich nie mam, bo co zrobię to oddaję jeśli się komuś podoba, mnie się w ogóle nie podobają moje prace, często je niszczę, bo nie mogę na nie patrzeć, jestem z nich niezadowolona. jak chcesz zobaczyć to (szukaj przy nicku Joaśka, bo to mój dawny :D ):

origami:

poszukiwany-talent-t17732-437.html

 

na szkle malowane i obrazek zwykłą plakatówką:

poszukiwany-talent-t17732-475.html

 

a której dziś wstałaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy na szkle mi nie wychodziło, nie mówiąc o origami... Dziękuję za komplement, ale sporo do dopracowania przede mną, przez ostatnie pół roku wogóle nie wrysowałam, bałamsie, że coś spieprze i to mnie przerastało.

 

Wstałam o 5.50, wybieram się do hamleta.

A ty czemu tak wcześnie, nie możesz spać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak, i nie. tak, bo lubię ponurą deszczową pogodę, chmury, a nie, bo zanim nadejdą szarugi czeka nas złota polska słoneczna jesień, a mam wtedy co roku koszmarne bóle głowy. :pirate:

 

a Ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×