Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak zniwelować libido?


Berka12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem 20 letnią dziewczyną. 

Nigdy nie byłam w związku i nie chce w nim być. Nie chcę również na siłę się "zaspokajać" uznaje ze jest to zbyt męczące i niepotrzebne w moim życiu. 

 lecz moje ciało mowi odwrotnie. Znacie jakies sposoby na (najlepiej) calkowite zaniknięcie libido?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć @Berka12,

9 godzin temu, Berka12 napisał:

 lecz moje ciało mowi odwrotnie. Znacie jakies sposoby na (najlepiej) calkowite zaniknięcie libido?

Pomyśl o flakach (sprzedawanych w sklepach). Mnie to zniechęca 🙂 (żart)

9 godzin temu, Berka12 napisał:

Nigdy nie byłam w związku i nie chce w nim być. Nie chcę również na siłę się "zaspokajać" uznaje ze jest to zbyt męczące i niepotrzebne w moim życiu. 

Czasami trzeba zrobić coś niepotrzebnego np. czytanie lektur szkolnych. To, że w tej chwili uznajemy coś za coś niepotrzebnego nie oznacza, że w przyszłości nie zmienimy zdania.

 

Miłego dnia i powodzenia:)

johnn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2019 o 00:37, Berka12 napisał:

Witam jestem 20 letnią dziewczyną. 

Nigdy nie byłam w związku i nie chce w nim być. Nie chcę również na siłę się "zaspokajać" uznaje ze jest to zbyt męczące i niepotrzebne w moim życiu. 

  lecz moje ciało mowi odwrotnie. Znacie jakies sposoby na (najlepiej) calkowite zaniknięcie libido?

Chyba powinnaś pójść do psychologa. Popęd seksualny w takim wieku jest objawem zdrowia, nie choroby.

Może po prostu masz łagodną depresję? Jeśli tak, to przy terapii starymi antydepresantami, najbardziej z mojego doświadczenia paroksetyną, uczucie pożądania praktycznie zanika. Oczywiście nie polecam, tylko informuję.

Sposobów "domowych" nie znam i chyba nie, przynajmniej jak przypomnę sobie kiedy sam miałem dwadzieścia lat.

34 minuty temu, Leonara napisał:

[...] tak na poważnie, poczytaj posty na grupach dla "aseksualnych", tam mogą Ci coś podpowiedzieć.

Tutaj problem jest odwrotny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2019 o 13:26, exodus! napisał:

co do zniwelowania libido, to czasowo działa na to SSRI ;)

Polecam wenelafaksyne... od czterech miesięcy nawet przez myśl mi nie przeszło słowo seks nie mówiąc już aby poczuć jakis pociag 🙄

Edytowane przez Linnea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×