Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moje życie już dawno się skończyło.


xyz1234

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo dobrze ze ktoś zadzwonil na Policje,tak jak już ktoś napisał nawet jeśli jest 0,001 % ryzyka samobójstwa to warto pomoc.

 

ja miałam b.podobna sytuacje.rok temu siedze w pracy i pisze do mnie kolega ze studiow sms ze zaraz polknie tabletki i się zabije.ale żeby nikogo nie wzywac.

trochę się wahałam ale wezwalam policje.mieli ogromne opory żeby jechać tam, pytali mnie czy aby na pewno kolega ich wpuści? bo oni drzwi wywazac nie będą...dno totalne

w końcu pojechali.

a potem kolega zadzwonil wsciekly po prostu ze miałam nikogo nie wzywac, ze czuje się ok tylko chciał odpocząć...

 

to była ewidentna proba zwrócenia uwagi.

ale nigdy nie wiemy,jak może być...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno

 

xyz123

autorko mysle ze ty naprawdę nie chcesz umrzec.ty wolasz o pomoc. proszę,pozwol sobie pomoc.

wiem,sytuacja w szpitalach jest często beznadziejna

wiem, niektórzy terapeuci i psychiatrzy to dno/sorry za ostre słowa/

wiem ze twoja mama ma mega oczekiwania-zresztą podobnie jak moja

 

i wiem ze zycie czasem jest do d.....

 

ale sa tez dobrzy ludzie,ktorzy przywracają wiare w zycie i przyszlosc.

 

jestem pewna ze gdzies czeka na ciebie dobry terapeuta który pomoze ci zmienić myslenie i zyc  szczesliwie

 

pozdrawia studentka psychologii z zaburzeniami borderline

trzymaj się!

 

a ludzie którzy prowadza nagonke na dziewczyne-zastanowcie się. takich przypadkow jak ona jest wiele.

ludzie krzycza o pomoc.a nawet jeśli odrzuca nasza pomoc to trudno.kazdy człowiek jest wazny,kazde istnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, exodus! napisał:

ostrzegaliśmy, na tym forum nie straszymy samobójstwem, żegnamy!

 

 Dokładnie Exodus !

 To nie jest Forum dla planujących samobójstwo . NIE TUTAJ!!! ,,, z takim sraniem !!!!!

 jeszcze ta fotka z nieudanego samobója ,,, noż kuuurwa ! Wyjebac to w pizzzzdu!!!

 Jak mnie wkurwia takie pierdolenie .

 Tu trzeba szukać rozwiązań , nieść nadzieję innym ,WIARęęęęęęęęęęę  a nie dobijać chorych ludzi  tępym gwożdziem .

 Jak ktoś wrażliwy w stanie krytycznym będzie takie szambo czytał , to sam się rozpierdoli na cacy .

 Piłka jest prosta , chcesz odejść z Ziemi , to nie oznajmniaj ,że Ci ciężko i planujesz ,,,

 Mi też ciężko i co mam skoczyć .Miałem takie depresje swego czasu  ,że kuuurwa ,,,, 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

 

 Dokładnie Exodus !

 To nie jest Forum dla planujących samobójstwo . NIE TUTAJ!!! ,,, z takim sraniem !!!!!

 jeszcze ta fotka z nieudanego samobója ,,, noż kuuurwa ! Wyjebac to w pizzzzdu!!!

 Jak mnie wkurwia takie pierdolenie .

 Tu trzeba szukać rozwiązań , nieść nadzieję innym ,WIARęęęęęęęęęęę  a nie dobijać chorych ludzi  tępym gwożdziem .

 Jak ktoś wrażliwy w stanie krytycznym będzie takie szambo czytał , to sam się rozpierdoli na cacy .

 Piłka jest prosta , chcesz odejść z Ziemi , to nie oznajmniaj ,że Ci ciężko i planujesz ,,,

 Mi też ciężko i co mam skoczyć .Miałem takie depresje swego czasu  ,że kuuurwa ,,,, 

 

No to Ty taką nadzieje wniosłeś swoimi wypocinami, ze Ciebie powinni wyrzucić. 

Dziewczyna ma problem i to jest niepodważalne, a większość z Was jeszcze bardziej ją tyra o to, ze odmówiła  pomocy no brawo. 

Chciałabym zauważyć, ze większość tutaj ma jakieś problemy z depresja bądź miało a jakoś nikt nie zadzwonił i nie interweniował, ale mądrzyć się to wszyscy pierwsi !!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, przypadkowy napisał:

 Jak by to zrobiła albo została w szpitalu było by ok ? Przecież to chyba najlepsze co zrobiliśmy, że zmieniła zdanie i to nie dzięki lekarzom, szpitalowi...

 

Ja jestem zupełnie normalny, nigdy nie byłem u żadnego psychologa/psychiatry... Interesuję się po prostu psychologią, ale i wieloma innymi rzeczami i na mnie to jakoś ta sytuacja negatywnie nie wpłynęła... Na forum są różne osoby, nie tylko chore... Jeśli na chore osoby takie zapowiedzi działają źle to oczywiście rozumiem, ale jak pisałem wyżej - POMOGLIŚMY jej i dalej możemy pomagać, a to co teraz się robi... to chyba nie tak powinno być...

 

Nie. To naiwne spojrzenie. Pomóc może sobie tylko osoba zainteresowana. Ani depresji, ani takiego bagażu, ani takich demonstracji, ani takiego sposobu postępowania jak tu widzimy nie leczy się jakimiś tekstami na forum w jeden dzień. Sorry, twoje spojrzenie jest płytkie.

Informacji zwrotnych dostała XYZ tutaj mnóstwo. I zainteresowania. Z instrukcjami od Admina gdzie znajdzie pomoc lub jakie wątki są dla niej czy mogą ją zainspirować.

Jeśli ktoś buduje piętrowe, powtarzalne plany samobójstwa to ma dość energii by ją przekierować na poszukanie pomocy- jeśli zechce poddać refleksji to co cyklicznie robi.

Do Admina należy troska o wszystkich uczestników. Szantaż emocjonalny jest znaczący jako zachowanie, ale może faktycznie na innych źle wpłynąć, nawet jeśli ja czy ty nie łapiemy się na takie "wołanie o pomoc" i nie zjeżdżamy z tego powodu.

 

Ja chciałam żeby ten wątek został widoczny dla osób w podobnej sytuacji jak Xyz, teraz uważam, że powinien zostać widoczny i definitywnie zamknięty.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, przypadkowy napisał:

POMOGLIŚMY jej i dalej możemy pomagać, a to co teraz się robi... to chyba nie tak powinno być...

 

 Powiem Ci szczerze ,że nie wiem jak powinno być . Każdy przypadek jest inny ,każda zaburzona osoba ma swoją historię ,swoją  "bajkę" , przebyte leczenie i aktualną sytuację  w domu- koło domu etc . Nie mi sądzić .

 Moje zdanie jest takie ,że skoro uważasz ,że pomogliśmy jej ( mnie w to nie mieszaj )  to gratuluję Ci dobrego humoru .

 Wydzwanianie na Policję i wzywanie odpowiednich  Służb nazywasz pomocą ? Może w jakimś stopniu , by mieć czyste sumienie ,postąpić zgodnie z prawem  to może jeszcze tak , ale czy taka pomoc będzie skuteczna ? Watpię .

 Dla mnie pomoc dla tej Kobiety to by była wtedy, jakby pozbyła sie megalomanii i fioła na punkcie samobója .

 CHCIAŁA ŻYĆ !!!  

 Głupio mi pisać o kimś z boku , broń Boże dawać rad i tego typu .

Nie uważam tej Pani za Trola .

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, przypadkowy napisał:

Ja tego zupełnie nie pojmuję o co chodzi ?

Właśnie.

Dodam jeszcze: jest różnica między "źle się czuję, nikt mnie nie rozumie, mam myśli s" (jak się wątek zaczął) a "jak czegoś nie zrobisz, to będą moje zwłoki na chodniku" (jak zakończyła Xyz).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×