Skocz do zawartości
Nerwica.com

piszcie do mnie


Marzanka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po dluzszej przerwie.

- myslalam, ze juz pozbylam sie tego dziadostwa , ale nie! Ta nerwica podstepna zmija znow mnie atakuje - coraz bardziej i czesciej , mocniej . Dzisiaj w pracy musialam przerwac rozmowe z klientem - bo czulam, ze slabne. Slodkosc w ustah , ktorą poczulam zwiastowala najgorsze. Wpadlam w panike:(...zaczelam sie miotac, chcialam uciekac , - ten pan cos do mnie mowil, a ja mu na to - zeby przestal do mnie mowic, ze za chwile mi przejdzie. Wzielam tabletke. Nie moglam oddychac, polalam sie woda w spreyu, ktora mam zawsze przy sobie . ... Niestety ulgi zadnej nie bylo. Serce walilo jak oszalale, nie moglam sie skupic na wyciszeniu oddechu ..masakra!... Wkoncu poprosilam kolezanke by zajela sie tym panem - ja juz nie bylam w stanie . Konczylam prace- ubralam sie i przepraszajac tego pana wyszlam. Wsiadlam do samochodu i sie rozryczalam. mam dosc tej nerwicy !! .. zapialam sie na psychoterapie juz druga - licze, ze mnie to postawi na nogi .teraz siedze w domu jest ok. No powiedzmy, ze ok ;]... Juz zaczynam myslec o nastepnym dniu w pracy i o tym, ze ta suka nerwica znow bedzie mnie straszyc. ... Boje sie juz chyba wszystkiego. ... nawet jak ktos do mnie zadzwoni to mysle, ze to zla wiadomosc, ze ktos umarl itd;(... odrazu mam dosc:(... Najdziwniejsze jest to, ze mialam krotki okres spokoju. Owszem zle sie czulam, ale jakos to bylo... nie musialam bynajmniej zawalac roboty itd. Teraz kiedy to wrocilo wydaje sie byc silniejsze i dzieje sie czesciej :(( .. Samochodem nie moge jezdzic bo tam mi slabo ... jesc nie moge bo mnie mdli .Spac nie moge bo budze sie z serduchem wywalonym na klacie:( ... Boze pomoz mi i daj mi sile sobie samej pomoc .

Jesli ktos ma podobne shizy piszcie !

tutaj gdzie jestem nie mam nikogo z kim moglabym pogadac i poscigac sie w ilosci objawow:) a to pomaga i sprawia, ze czlowiek nie czuje sie taki totalnie zdziwaczaly.

Sciskam Was .

venus7@buziaczek.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Marzanka. Najwyraźniej nie wyleczyłaś tamtego - stąd replay. Nie znam szczegółów poprzedniego ataku nerwicy, jednak pamiętaj, że jesteś silniejsza o doświadczenia. Nie pozwól wytrącić się z równowagi - pamiętaj, że to co się w momencie ataku dzieje jest lękiem nierzeczywistym i najważniejsze - nie zwlekaj z wizytą u specjalisty.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×