Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony Kornelio zazdroszczę, bo ja chyba już nie umiem się zamartwiać chłopakiem(aczkolwiek, jest to zapewne okresowe, moze dlatego, ze jest ok), już po prostu na łeb dostaje ze samą sobą ;) Szaleję, jak dostaję w dupę od własnego organizmu, nie dosyć że psychicznie, to mam problemy fizyczne z przyczyn nieznanych, mam wrażenie ze lekarze lekceważą osoby mlode.

Ubolewam, ze tak ciezko o opinie o psychiatrach, jadę na afobamie ostatnio i chciałabym przejść moze na SSRI.

Koniec OT.

Czekam moi mili na dalesze opinie odnośnie lekarzy prywatnych psychiatrów w Poznaniu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odezwij się na PW jeśli to ci pomoże. Też bym chciała się nie zamartwiać różnymi, błahymi sprawami, zwłaszcza beznadziejnymi facetami, ale jakoś nie potrafię, wszytko, co negatywne z ich strony mnie rani, ale nie wiem czy takie przypadki się leczy, chyba by mi musieli serce wyciąć. A Ty w ogóle u kogo i w jakiej poradni się leczysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ są psycholodzy darmowi! Sama do takiego chodziłam, za pierwszym razem po telefonie moim zostałam przyjęta tego samego dnia, kolejne spotkania odbywały się bodajże co tydzień. Jeżeli chodzi o Poznań: www.dik-poznan.cop.pl (nie wiem czy wolno tu dawac linki, jezeli nie, to proszę o skasowanie, a zainteresowani niech sobie wyszukają Punkt Interwencji Kryzysowej na ul Niedziałkowskiego)

 

Ja niestety potrzebuję leków, tym samym potrzebuję psychiatry, ubezpieczona nie jestem, chętnie udam się prywatnie, ale nadal nie wiem gdzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po wizycie. Trwała ona godzinę, pierwsze wrażenie bardzo dobre ze strony Pani doktor, przemiła kobieta, właściwie już po wizycie było mi o wiele lepiej, poszłam zjeść obiad w barze, powrót tramwajem do domu bez ekscesów, zakupy w markecie - w końcu jakaś normalność. Więcej raczej nic nie powiem, bo pozostaje mi czekać na efekty leków, których nawet jeszcze nie wykupiłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie słyszałam o p. Dudzik. jaką masz diagnozę i co przepisała, jeśli można spytać?

Stany depresyjno-lękowe z naciskiem na lękowe, agorafobię, ementofobię, lęk przed lękiem. Przepisała mi Escitil 10 mg (4-6 dni po pół tabletki, dalej po tabletce rano, po 3 tygodniach od wizyty zadzwonic) + na noc Trittico CR (1/3 tabletki, jak nie pomoze przespać normalnie nocy to moge podnosić do 1 tabletki czyli 75mg) + doraźnie alprazolam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ddd, to już musi być tylko lepiej ;) , a skutki uboczne te leki jakieś mają?

Kazdy lek ma skutki uboczne, niestety. Na chwilę obecną cięzko mi cokolwiek powiedzieć, bo Escitil wzięłam dziś pierwszy raz (w ulotce piszą ze czesto czyli wiecej niż 1 na 10 osób pojawiają ię mdłości), drugie na noc wezmę pierwszy raz. Ale oczywiście listy skutków ubocznych mogacych wystapić ogromne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym się bała przede wszystkim tych skutków ubocznych, np. mdłości w miejscu publicznym. Od razu bym jakiegoś ataku paniki dostała :shock:

A myślisz, że ja sie nie boję? Ale idąc takim tokiem, nie mogłabym brać żadnych leków, bo od kazdego mogę dostac mdłości i kazdy lek może wywołać efekty uboczne, niestety. Więc co za sens iść do psychiatry i nie brać zapisanych przez niego leków. Zaopatrzyłam się w Aviomarin gdyby mdłości były nie do zniesienia, aczkolwiek.. mnie czesto mdli, albo sobie wmawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny!

Ja także bardzo długo odkładałam decyzję brania leków, właśnie ze względu na strach przed skutkami ubocznymi i uzależnieniem. Po wielu niewykupionych receptach w końcu się zdecydowałam. Od 3 tygodni biorę Citronil. Przyznaję, że pierwszy tydzień był ciężki. Miałam mdłości, zawroty głowy, silniejsze napady lęku. Czułam się źle. Ale po tygodniu przeszło. Na razie nie widzę diametralnej zmiany w moim zachowaniu, choć wydaje mi się, że jestem bardziej wyciszona i nie miałam silnych ataków lęku. Wiem, że potrzeba czasu, aby poczuć się lepiej. Dlatego będę brała tabletki przez najbliższe pół roku, później postaram się z nich zrezygnować. ddd, również życzę powodzenia w wychodzeniu z choroby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrowianko dziękuję! Przepisano mi własnie tez Escitil (odpowiednik)+Trittico+doraźnie Afobam, dziś zmieniła mi na Clonazepam. Escitil biore drugi dzień, dokuczają mi mdłości, obudziłam sie z uczuciem rozbicia, wczorajsze wieczorne lęki straszne, dziwne uczucie suchości? w buzi i gardle. Mam nadzieje, ze to minie... Najgorsze teraz przertrwać te skutki uboczne, tydzień, dwa... cholera wie. Planuje przez ten okres zanim to minie brac pod wieczór klona albo alpre, moze wtedy ominą mnie wieczorne napady lęków.

 

-- 16 wrz 2011, 21:13 --

 

Czy ktos z Was chodzi na terapię w Poznaniu prywatnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×