Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Michuj miał rację, my się nigdy nie zbierzemy :?

 

oj tam oj tam ;) jest nas 3. juz moze byc. teraz poczekac pare dni moze jeszcze ktos napisze.

 

-- 31 paź 2011, 22:25 --

 

Alucard, przeraża mnie trochę Twój avatar :( On coś znaczy, taka Twoja natura?

 

tak, myślę, że oddaje mój stan umysłu. Choć jest to po prostu Alucard, wampir z Hellsing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite. Nie było mnie tu, no dobra sporo czasu, a grupa się rozrosła jak drożdże.

 

Chcę was poznać! Kiedy następne spotkanie ;)?

 

PS. A może założymy zamkniętą grupę na znanym-portalu-społecznościowym, będzie nam łatwiej i szybciej zorganizować się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alucard,

tak, myślę, że oddaje mój stan umysłu. Choć jest to po prostu Alucard, wampir z Hellsing

A tak właśnie mi się kojarzyło z van hellsingiem... tak czerwono-czarna kolorystyka i wyraźna kreska:)

 

cinnamon_inspiration,

Niesamowite. Nie było mnie tu, no dobra sporo czasu, a grupa się rozrosła jak drożdże.

 

Chcę was poznać! Kiedy następne spotkanie ;)?

 

PS. A może założymy zamkniętą grupę na znanym-portalu-społecznościowym, będzie nam łatwiej i szybciej zorganizować się?

Pączkujemy :mrgreen: masz na myśli fb ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. A może założymy zamkniętą grupę na znanym-portalu-społecznościowym, będzie nam łatwiej i szybciej zorganizować się?

ja absolutnie nie widzę takiej potrzeby, wg mnie to forum jest w zupełności wystarczające, bo nie chodzi tu o kanał informacji, a o samych ludzi, którzy jeśli będą wyrażali wolę spotkania to się dogadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja absolutnie nie widzę takiej potrzeby, wg mnie to forum jest w zupełności wystarczające, bo nie chodzi tu o kanał informacji, a o samych ludzi, którzy jeśli będą wyrażali wolę spotkania to się dogadają.
gdzie to moje indywidualne zdanie ? hm... to prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfuse, tak. Ja nie cierpię swojej rodziny, wkurza mnie ich postrzeganie świata i mojej osoby, wg nich już dawno w pieluchach powinnam siedzieć, mieć extra faceta i extra robotę, no i wypasioną furę. A nie mam nic z tych rzeczy. Ale oni mnie nie rozumieją, nie znają tak naprawdę, bo ja im za wiele nie mówię. Tylko jedna osoba zna mnie tak naprawdę. Ale nie będę Cię zanudzać moimi życiowymi porażkami. Ja na to wszystko potrzebuję więcej czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×